Програма кредитування «Транспортні засоби для бізнесу»

Цільове спрямування кредиту

Придбання нових: легкових автомобілів, автобусів, мікроавтобусів та вантажних  автомобілів, причепів, напівпричепів та самоскидів, цистерн, сідельних тягачів, фургонів, автокранів, автобетонозмішувачів, вишок розвідувальних чи бурових на автомобілі, автомобілів технічної допомоги, автомобілів – майстерень, що підлягає обов’язковій державній реєстрації.     В рамках програми не надаються кредити на придбання легкових автомобілів, що планується використовувати як таксі.

Строк кредитування

До 24 місяців – виробництва Китаю та Ірану;
До 36 місяців – вітчизняного виробництва та країн СНД;
До 60 місяців – виробництва інших країн, або зібраних підприємствами країн СНД із комплектуючих іноземного виробництва).

Валюта операції

Гривня

Розмір кредиту

До 70 % ринкової вартості транспортного засобу або спецтехніки з ПДВ.       В разі надання додаткового ліквідного забезпечення, можливо надання кредитних коштів в розмірі повної ринкової вартості транспортного засобу/спецтехніки (розрахунок можливих обсягів кредитування під запропоноване додаткове забезпечення здійснюється у відповідності до Положення про політику забезпечення в Публічному акціонерному товаристві акціонерному банку «УКРГАЗБАНК»).

Забезпечення кредиту

Транспортний засіб (спецтехніка) що придбавається за рахунок кредитних коштів.
Інше ліквідне забезпечення.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у відділенні банку у Вашому місті

ЕКО кредити на придбання транспортних засобів

Цілі кредитування придбання електромобілів;
придбання нових транспортних засобів/спецтехніки на заміну наявних з скороченням витрат пального та зменшенням викидів СО2 більше ніж на 20%.
 
Процентна ставка зменшена на 1 п.п. від встановленої базової ставки