Бонусна програма MasterCard Rewards

 

Бонусна програма MasterCard Rewards - це програма лояльності для співробітників організацій, що обслуговуються в АБ «УКРГАЗБАНК», – власників зарплатних карток Debit MasterCard®,MasterCard Gold, MasterCard Platinum та держателів карток MasterCard® «Домовичок», яка нараховує бали за кожну покупку, здійснену за допомогою платіжної картки, як в магазинах, аптеках на АЗС тощо, так і в мережі Інтернет.

Ви накопичуєте 1 бал за кожні витрачені  15 грн.

Накопичені бали ви зможете обміняти на обрані подарунки в особистому кабінеті на сайті Бонусної програми MasterCard Rewards (бали є активними протягом 3-х років з дня їх нарахування).

До вашої уваги безліч подарунків серед яких: миттєві подарунки,  подарункові сертифікати, спеціальні акційні пропозиції, wow- подарунки, товари  для створення затишку у власних домівках, товари для дітей, товари для спорту та сімейного відпочинку, товари для автомобілістів.  Та все, що потрібно  для отримання омріяного подарунку –  це просто продовжувати робити повсякденні речі, розраховуватися карткою MasterCard® УКРГАЗБАНКу та накопичувати бали на обраний подарунок.

Один із найцікавіших шляхів отримати омріяний подарунок
– це захоплююча гра!

Спочатку розміщуємо свою фішку у полі “Старт”, або іншими словами – здійснюємо перший вхід в особистий кабінет бонусної програми MasterCard® Rewards

Тепер ставимо перед собою ціль, тобто обираємо подарунок в каталозі винагород бонусної програми MasterCard® Rewards

Далі аналізуємо ігрове поле та виробляємо власну стратегію – якомога частіше розраховуємося карткою та плануємо за який час зможемо назбирати відповідну кількість балів

І нарешті, насолоджуємося очікуваною перемогою в добре спланованій грі – обмінюємо накопичені бали на омріяний подарунок у власному кабінеті  на сайті Бонусної програми MasterCard Rewards.

 

Даним погоджуюсь на участь в Бонусній Програмі MasterCard Rewards в Україні та надаю згоду на обробку та передачу моїх особистих даних та отримання комерційних повідомлень.

Отримати омріяний подарунок
за розрахунки карткою MasterCard® УКРГАЗБАНКу – безцінно!


Шановні власники зарплатних карток Debit MasterCard, Gold MasterCard, Platinum MasterCard - учасники бонусної програми MasterCard Rewards! 

АКЦІЯ «Вдвічі більше балів з PUMA!»


З 01 листопада  2016 по 31 січня  2017 розраховуйтесь картами Debit MasterCard, Gold MasterCard, Platinum MasterCard від АБ «УКРГАЗБАНК»  в магазинах PUMA та заробіть вдвічі більше балів!
 


 

Кампанія «Вдалий рік»

«Офіційні правила кампанії «Вдалий рік. Грудень»