Бонусна програма MasterCard Rewards

 

Бонусна програма MasterCard Rewards - це програма лояльності для клієнтів АБ «УКРГАЗБАНК» - власників платіжних карток MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World Elite, зарплатних карток Debit MasterCard та карток MasterCard «Домовичок» від УКРГАЗБАНКу.

Програма нараховує бали за кожну покупку, здійснену за допомогою платіжної картки, як в магазинах, аптеках на АЗС тощо, так і в мережі Інтернет.

Ви накопичуєте 1 бал за кожні 15 грн., які витрачені шляхом оплати платіжною картою.

За першу безготівкову операцію, здійснену за допомогою карти Ви отримуєте додаткові бали в подарунок!

Накопичені бали ви зможете обміняти на обрані подарунки в особистому кабінеті на сайті Бонусної програми MasterCard Rewards (бали є активними протягом 3-х років з дня їх нарахування).

За перший вхід до особистого кабінету Ви теж отримуєте подарункові бали!

До вашої уваги безліч подарунків серед яких: миттєві подарунки, подарункові сертифікати, спеціальні акційні пропозиції, wow- подарунки, товари для створення затишку, товари для дітей, товари для спорту та сімейного відпочинку, товари для автомобілістів.

Все, що потрібно для отримання омріяного подарунку – це просто продовжувати робити повсякденні речі, розраховуватися карткою MasterCard УКРГАЗБАНКу та накопичувати бали на обраний подарунок.

Один із найцікавіших шляхів отримати омріяний подарунок
– це захоплююча гра!

Спочатку розміщуємо свою фішку у полі “Старт”, або іншими словами – здійснюємо перший вхід в особистий кабінет бонусної програми MasterCard® Rewards

Тепер ставимо перед собою ціль, тобто обираємо подарунок в каталозі винагород бонусної програми MasterCard® Rewards

Далі аналізуємо ігрове поле та виробляємо власну стратегію – якомога частіше розраховуємося карткою та плануємо за який час зможемо назбирати відповідну кількість балів

І нарешті, насолоджуємося очікуваною перемогою в добре спланованій грі – обмінюємо накопичені бали на омріяний подарунок у власному кабінеті  на сайті Бонусної програми MasterCard Rewards.

 

Даним погоджуюсь на участь в Бонусній Програмі MasterCard Rewards в Україні та надаю згоду на обробку та передачу моїх особистих даних та отримання комерційних повідомлень.

Отримати омріяний подарунок
за розрахунки карткою MasterCard® УКРГАЗБАНКу – безцінно!


Шановні учасники бонусної програми MasterCard Rewards – власники платіжних карток Gold MasterCard, Platinum MasterCard, MasterCard World Elite, зарплатних карток Debit MasterCard та картки «Домовичок» від УКРГАЗБАНКу!

АКЦІЯ «ВІДЧУТИ СМАК ГРУЗІЇ»

З 15 лютого по 31 березня 2017 замовляйте акційний подарунок з категорії «Спеціальні пропозиції» каталогу винагород Програми MasterCard Rewards та автоматично ставайте учасником розіграшу подорожей на двох до Грузії!