УКРГАЗБАНК та Запорізька міська рада розвиватимуть інфраструктурні об’єкти міста

Запорізька обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ та Запорізька міська рада уклали кредитний договір на суму 250 млн грн для фінансування видатків бюджету на розвиток інфраструктурних об’єктів міста.

Кошти будуть спрямовані на створення нових та оновлення застарілих стратегічних об’єктів довгострокового користування: розвиток аеропорту, оновлення рухомого складу міського громадського транспорту, реконструкцію та капітальний ремонт автомобільних доріг тощо.

Директор обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Андрій Селезньов зазначив, що угода дозволить зробити місто ще кращим для життя та привабливішим для відпочинку, а також  висловив сподівання, що нові та модернізовані об’єкти будуть відповідати кращим стандартам комфорту і безпеки для мешканців, а також міжнародним та європейським стандартам з енергоефективності, енергозбереження і екологічної безпеки.  

«Нам, як державному банку, надзвичайно приємно співпрацювати з владою для зміцнення зусиль у розвитку міста, покращення умов життя кожного мешканця Запоріжжя. Це лише початок нашої спільної роботи, яка, переконаний, буде високо оцінена містянами, і не залишиться не поміченою гостями нашого міста. Як провідний ЕКО-банк ми готові до всебічної підтримки місцевої влади у роботі над підвищенням енергоефективності об’єктів інфраструктури та досягненням справжньої енергетичної незалежності України. Ми й надалі будемо працювати над тим, аби зробити промисловий регіон безпечнішим для здоров’я та життя запорожців», - зазначив Андрій Селезньов.

Також директор Запорізької дирекції УКРГАЗБАНКУ висловив вдячність депутатському корпусу міста та меру Володимиру Буряку за співпрацю і готовність до рішучих дій на шляху до комфортного та безпечного життя українців.

Нагадаємо, у серпні 2017 року Запорізька обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ та Запорізька міська рада підписали Меморандум про співпрацю щодо розробки, впровадження та виконання спільних проектів у сфері енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики, екологічної безпеки, охорони довкілля та інших ЕКО-проектів.

13.07.2018