УКРГАЗБАНК продовжує виплати коштів вкладникам АТ «Дельта Банк»

З 3 травня 2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» розпочинає черговий етап виплати коштів вкладникам АТ «Дельта Банк».

Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

З метою уникнення черг у відділеннях, Вам необхідно звернутися до контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для реєстрації та перевірки інформації за телефоном: 0 800 309 000 (дзвінки у межах України безкоштовні), 044-494-46-50, або з мобільного – 358 (згідно з тарифами Вашого оператора).

Працівники контакт-центру призначать дату та адресу відділення АБ «УКРГАЗБАНК», в якому Ви зможете отримати вклад. У визначений день Вам необхідно звернутися до призначеного відділення АБ «УКРГАЗБАНК». При собі необхідно мати паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків.

Інформацію про подальші виплати вкладникам АТ «Дельта Банк» буде повідомлено додатково на сайті Фонду - www.fg.gov.ua та на сайті АТ «Дельта Банк» - www.deltabank.com.ua.

Відшкодування вкладів буде здійснюватися у період до 15 червня 2017 року включно.

03.05.2017