Новини

УКРГАЗБАНК долучився до державної програми з підтримки АПК та вітчизняного виробництва
28.07.2017

УКРГАЗБАНК розпочав реалізацію нової урядової програми для сільгоспвиробників, яка передбачає придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету. 

УКРГАЗБАНК надав своїм клієнтам дешевший та простіший доступ до VIP-залів міжнародних аеропортів
27.07.2017

УКРГАЗБАНК значно покращив умови перебування своїх клієнтів - власників преміальних карток Visa у VIP-залах відпочинку в 850 аеропортах світу. Тепер для відвідання VIP-зали клієнт надає лише свою платіжну картку Visa Platinum чи Visa Infinite, а вартість перебування зменшена на 20%.

УКРГАЗБАНК перерахував понад 270 тис. грн на допомогу дитячим будинкам за благодійним депозитом «Берегиня»
27.07.2017

Вже більше півроку небайдужі клієнти УКРГАЗБАНКУ активно користуються депозитом «Берегиня» і допомагають дітям-сиротам по всій Україні, перераховуючи 1% річних від розміщених коштів на потреби 24-х підшефних дитячих будинків.

УКРГАЗБАНК провів виставку автівок Hyundai на малинових плантаціях Рівненщини
25.07.2017

УКРГАЗБАНК ознайомив найуспішніших аграріїв Рівненської області з популярними представниками модельного ряду Hyundai на малинових плантаціях.

УКРГАЗБАНК і компанія Royal House розпочали програму доступного кредитування енергоефективного житла
24.07.2017

Державний УКРГАЗБАНК і будівельна компанія Royal House пропонують ексклюзивні умови кредитування на придбання економної та енергоефективної нерухомості в житловому комплексі «Нова Англія».

УКРГАЗБАНК допоміг багатодітній родині зі Львівщини зробити житло енергоефективним
20.07.2017

УКРГАЗБАНК у рамках реалізації енергоефективних проектів допоміг багатодітній родині на Львівщині встановити вікна з енергозберігаючим склом.

УКРГАЗБАНК підписав Меморандум з Проектом USAID щодо розвитку енергоефективності в Україні
19.07.2017

УКРГАЗБАНК підписав Меморандум про співпрацю з Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (Проект USAID) для реалізації програми енергозбереження і збільшення енергоефективності у містах України.

УКРГАЗБАНК фінансує будівництво нової котельні на біомасі у м. Дніпро
18.07.2017

Завдяки енергоефективному кредиту від УКРГАЗБАНКУ невдовзі завершиться будівництво нової котельні на біомасі у Дніпрі, яка забезпечить теплом і гарячою водою міську лікарню № 4 та чотири житлові багатоповерхівки.

Система грошових переказів Welsend від УКРГАЗБАНКУ розширила горизонти в 120 країнах світу
14.07.2017

Міжнародна платіжна система Welsend від УКРГАЗБАНКУ, завдяки співпраці з Sigue Money Transfer, запровадила інтеграційні грошові перекази і розширила свою географію присутності у 120 країнах світу.

УКРГАЗБАНК став лідером з видачі «теплих» кредитів для ОСББ
13.07.2017

УКРГАЗБАНК став абсолютним рекордсменом серед державних банків, які беруть участь у реалізації державної програми з енергоефективності.  За весь час дії програми Банк видав 500 «теплих» кредитів для встановлення енергозберігаючого обладнання на суму 100,8 млн грн, що становить 70% від загального обсягу «енергоефективного» кредитного портфелю в Україні. У цілому державні банки прокредитували 960 проектів на загальну суму 144 млн грн.

УКРГАЗБАНК профінансував будівництво нової СЕС на Херсонщині на 7,1 млн євро
13.07.2017

УКРГАЗБАНК надав ЕКО-кредит у розмірі 7,1 млн євро на будівництво нової сонячної електростанції на Херсонщині, що забезпечить екологічно чистою електроенергією жителів області.

Welsend став доступним ще у 30 тис. терміналів завдяки співпраці з ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ»
12.07.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, продовжує розширювати свою присутність, як за кордоном, так і в Україні.

УКРГАЗБАНК видав найбільший в Україні «теплий» кредит ОСББ у розмірі майже 10 млн грн
11.07.2017

УКРГАЗБАНК видав найбільший в Україні кредит у розмірі 9,7 млн грн київському ОСББ за державною програмою з енергоефективності. Кредитні кошти строком на 5 років надані на здійснення заходів із комплексної термомодернізації житлового багатоквартирного будинку.

Перший позичальник УКРГАЗБАНКУ поділився досвідом встановлення «домашньої» сонячної станції
11.07.2017

Клієнт УКРГАЗБАНКУ Віктор Бурячок став першим, хто оформив ЕКО-кредит на придбання та встановлення «домашньої» сонячної станції потужністю 13,5 кВт. Лише за минулий місяць СЕС виробила 2 250 кВт «зеленої» електроенергії. Спочатку станція забезпечує потреби домогосподарства, а потім надлишок клієнт продає за тарифом 4,5 грн за кВт у загальноукраїнську електромережу.

УКРГАЗБАНК прокредитує ДП «Енергоринок» на 600 млн грн
10.07.2017

УКРГАЗБАНК відкриє для державного оператора оптового ринку електроенергії України «Енергоринок» дві відновлювані кредитні лінії із загальним лімітом 600 млн грн і процентною ставкою 17,9% річних.

УКРГАЗБАНКУ підтвердили дуже високу кредитоспроможність та надійність депозитних вкладів
07.07.2017

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило дуже високу кредитоспроможність УКРГАЗБАНКУ порівняно з іншими українськими позичальниками. Зокрема, Банку оновлено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». Також експерти агентства підтвердили дуже високу надійність депозитних вкладів УКРГАЗБАНКУ на рівні r5.

УКРГАЗБАНК пропонує грошові перекази Welsend за найнижчими тарифами на ринку
06.07.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, пропонує найнижчі на ринку тарифи на переказ коштів: лише 0,7% від суми переказу по Україні та 1% – при переказі в інші країни.

УКРГАЗБАНК вже виплатив понад 1 млрд грн клієнтам неплатоспроможних банків
06.07.2017

З початку року УКРГАЗБАНК виплатив понад 1 млрд грн вкладникам банків, що визнані неплатоспроможними.

УКРГАЗБАНК видав першу іпотеку під 5% річних за програмою з «Інтергал-Буд»
04.07.2017

УКРГАЗБАНК видав перший кредит за унікальною програмою кредитування житла від компанії «Інтергал-Буд» під 5% річних. Іпотечний кредит наданий на період до 20 років при першому внеску 30% від вартості квартири.

Клієнти УКРГАЗБАНКУ забезпечені повним переліком банківських послуг
04.07.2017

УКРГАЗБАНК відновив доступ клієнтів до повного переліку своїх послуг та сервісів.

Сторінка12345678910...159