Новини

УКРГАЗБАНК нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з екології
28.03.2017

Заступник директора Київської обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Катерина Печовал привітала переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з екологічної та хімічної безпеки України. Вручення призів переможцям відбулося в Національному авіаційному університеті за участі першого проректора Андрія Майснера та наукових керівників навчального закладу.

Welsend від УКРГАЗБАНКУ запроваджує мінімальний тариф на грошові перекази до Греції
28.03.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, спільно з грецьким партнером - компанією KMT Money Transfer робить перекази в Грецію для українців більш доступними.

УКРГАЗБАНК презентував першу в Україні екологічно чисту платіжну картку
27.03.2017

УКРГАЗБАНК спільно із компанією Mastercard випустили першу платіжну екокартку – унікальний для Східної Європи продукт, повністю вироблений з біосировини. «Зелені» картки УКРГАЗБАНКУ належать до лінійки преміальних продуктів PlatinumMastercard і вже доступні клієнтам Банку.

УКРГАЗБАНК збільшує надходження в іноземній валюті по мільярду на день
24.03.2017

З початку року кошти клієнтів УКРГАЗБАНКУ збільшились на 10,2 млрд грн, що становить 23% приросту, та сягнули 55,5 млрд грн. Зокрема, лише за 2 дні, а саме за 22 та 23 березня 2017 року кошти клієнтів Банку збільшились одразу на 2,2 млрд грн завдяки надходженням в іноземній валюті.

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,01% річних
23.03.2017

УКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія», яка передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

З початку року активи УКРГАЗБАНКУ збільшились на 15% та склали майже 62 млрд грн
23.03.2017

Станом на 22 березня 2017 року активи УКРГАЗБАНКУ збільшились на 15% або близько 8 млрд грн та становлять майже 62 млрд грн. Таким чином, УКРГАЗБАНК зміцнив свою позицію серед ТОП-5 найбільших банків України за обсягом активів.

Офіційне роз’яснення щодо ситуації з обслуговуванням кореспондентських рахунків у доларах США
22.03.2017

Шановні клієнти, повідомляємо вас, що всі платежі клієнтів УКРГАЗБАНКУ (в тому числі в іноземних валютах) здійснюються в повному обсязі без жодних обмежень.

З початку року органи місцевої влади та заклади освіти довірили УКРГАЗБАНКУ понад 3 млрд грн
21.03.2017

Станом на 21 березня 2017 року органи місцевої влади та заклади освіти зі всієї України розмістили 3,4 млрд грн на депозитних рахунках УКРГАЗБАНКУ.

УКРГАЗБАНК пропонує українським аграріям вигідні депозити, доступне фінансування та обслуговування рахунків
20.03.2017

Спеціально до початку нового сезону польових робіт УКРГАЗБАНК пропонує вітчизняним аграріям цілу низку продуктів та програм для розвитку власного сільськогосподарського бізнесу.

З початку року більше 11 тисяч клієнтів УКРГАЗБАНКУ оформили картку «Домовичок»
17.03.2017
Лише за 2 місяці 2017 року понад 11 тисяч клієнтів УКРГАЗБАНКУ отримали універсальну кредитно-депозитну картку «Домовичок», а це майже третина від усіх залучених клієнтів за минулий рік. У 2016 році власниками таких карток…
Клієнт УКРГАЗБАНКУ виграв поїздку на двох до санаторію «Женева»
16.03.2017

Клієнт УКРГАЗБАНКУ Ігор Добродумов із м. Суми став переможцем акції «Пенсійна картка від УКРГАЗБАНКУ» і отримав сертифікат на поїздку на двох до санаторію «Женева» (м. Трускавець) на 21 день.

УКРГАЗБАНК знизив до 8% річних кредитну ставку на придбання житла від «Укрбуд»
15.03.2017

УКРГАЗБАНК покращив умови програми доступного житлового кредитування на придбання квартир від будівельної корпорації «Укрбуд». Зокрема, процентна ставка за кредитом була знижена одразу на 2 п.п. і на сьогодні становить 8% річних.

УКРГАЗБАНК презентував програму кредитування електромобілів на виставці Eco Drive 2017
14.03.2017

УКРГАЗБАНК взяв участь у ключовій події в галузі екологічного транспорту та інфраструктури електричних транспортних засобів – 2-й Міжнародній виставці Eco Drive 2017, яка проходила днями в Києві у Міжнародному виставковому центрі.

УКРГАЗБАНК запровадив фінансування оборотного капіталу клієнтів МСБ на ЕКО-діяльність
10.03.2017

УКРГАЗБАНК продовжує розширювати лінійку ЕКО-продуктів для клієнтів малого та середнього бізнесу. Зокрема, Банк запровадив фінансування оборотного капіталу клієнтів МСБ, які здійснюють господарську діяльність ЕКО-напряму.

УКРГАЗБАНК профінансував близько 20 проектів із «зеленої» енергетики загальною потужністю 115 МВт
06.03.2017

3 березня 2017 року директор департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження УКРГАЗБАНКУ Родіон Морозов взяв участь у 8-й щорічній Конференції Інституту Адама Сміта – «Українському енергетичному форумі».

УКРГАЗБАНК знизив ставки за кредитами для МСБ
02.03.2017

УКРГАЗБАНК покращив умови кредитування своїх клієнтів – представників малого та середнього бізнесу і знизив відсоткові ставки за усіма кредитними програмами для цього сегменту.

УКРГАЗБАНК почав прийом благодійних платежів для допомоги дітям через банкомати і термінали
02.03.2017

УКРГАЗБАНК спільно з Міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» реалізували можливість прийому благодійних платежів через об'єднану мережу банкоматів УКРКАРТ і власну мережу терміналів самообслуговування для надання фінансової підтримки дітей з усіх регіонів України, які потребують допомоги.

УКРГАЗБАНК видав перший кредит на придбання електромобіля у Білій Церкві
01.03.2017

УКРГАЗБАНК розпочав кредитування українців на придбання екологічного та економічного електротранспорту за програмою «ECO car». Першим позичальником у Білій Церкві став місцевий підприємець Дмитро Бойко, який за допомогою ЕКО-кредиту від УКРГАЗБАНКУ став власником нового електромобіля Mercedes Benz B-class Electric Drive.

УКРГАЗБАНК успішно завершив операцію за наданою фінансовою гарантією зі сплати митних платежів на суму 195 млн грн
28.02.2017
УКРГАЗБАНК першим із українських банків здійснив випуск фінансової гарантії зі сплати митних платежів на користь Державної фіскальної служби України на суму 195 млн гривень за дорученням ТОВ «Юкрейніан Шугар Кампані», що…
«Теплі кредити» від УКРГАЗБАНКУ стають ще доступнішими
27.02.2017

УКРГАЗБАНК знизив відсоткову ставку за кредитною програмою «Тепла оселя», яка передбачає фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та здійснення інших енергоефективних заходів з відшкодуванням від держави. Відтепер ці кредити стають ще доступнішими, оскільки ставку кредитування знижено до 17,5% річних.

Сторінка12345678910...154