Новини

УКРГАЗБАНК отримав нагороду від Commerzbank AG за плідне партнерство
23.02.2018

УКРГАЗБАНК отримав престижну нагороду від великого міжнародного банку Commerzbank AG (Німеччина) за підсумками двосторонньої співпраці Trade Award 2017 за плідне партнерство у сфері торгового фінансування.

УКРГАЗБАНК реалізовує урядову програму з підтримки АПК з компенсацією 25% вартості сільськогосподарської техніки
23.02.2018

УКРГАЗБАНК продовжує реалізацію Урядової програми для сільгоспвиробників, яка відтепер передбачає придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 25% її вартості з Державного бюджету.

Приріст пасивів клієнтів PREMIER BANKING склав 241 млн грн
22.02.2018

За січень 2018 року приріст пасивів клієнтів преміального сегмента УКРГАЗБАНКУ склав 241 млн грн.

Активи УКРГАЗБАНКУ збільшилися до 75 млрд грн
21.02.2018

За перший місяць 2018 року активи УКРГАЗБАНКУ зросли на 5,8 млрд грн і склали 75 млрд грн. Суттєве збільшення активів стало можливим завдяки зваженій кредитній політиці Банку, реалізації нових проектів та розширенню бази надійних позичальників.

Кирило Шевченко: Найбільш прибутковими напрямами діяльності УКРГАЗБАНКУ є робота з великим, малим і середнім бізнесом
20.02.2018
Найбільш прибутковими напрямами діяльності УКРГАЗБАНКУ є робота з великим, малим і середнім бізнесом. Ми розширили існуючу кредитну лінію для МСБ продуктами з енергозбереження та «зеленого» фінансування. Про це та про нов…
Профінансована УКРГАЗБАНКОМ сонячна станція вже забезпечує жителів Запоріжжя «чистою» електроенергією
19.02.2018

Профінансована за рахунок ЕКО-кредиту від УКРГАЗБАНКУ і вже введена в експлуатацію сонячна електростанція у місті Токмак Токмацького району Запорізької області генеруватиме 14 млн кВт*год екологічно чистої електроенергії протягом року. Цього вистачить, щоб повністю забезпечити жителів міста та району «чистою» електроенергією.

УКРГАЗБАНК став партнером lifecell в запуску послуги «Мобільний платіжний сервіс»
16.02.2018

УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам нові засоби розрахунків і у партнерстві з українським оператором мобільного зв’язку lifecell, а також з платіжним агрегатором EasyPay запускають послугу «Мобільний платіжний сервіс».

УКРГАЗБАНК підтвердив надійність депозитних вкладів й дуже високу кредитоспроможність
15.02.2018

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило надійність депозитних вкладів УКРГАЗБАНКУ на рівні r5 та дуже високу кредитоспроможність на рівні uaAA+. Зокрема, Банку оновлено довгостроковий кредитний рейтинг інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», що вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу у найближчій перспективі.

УКРГАЗБАНК підтвердив лідерство у кредитуванні МСБ
14.02.2018

УКРГАЗБАНК став лідером на ринку обслуговування клієнтів малого і середнього бізнесу серед українських банків за Рейтингом журналу «Бізнес».

УКРГАЗБАНК пропонує для МСБ кредити на придбання енергоефективної техніки від 0,1% річних
13.02.2018

Завдяки розширенню партнерської мережі УКРГАЗБАНК розробив нову програму кредитування для представників малого та середнього бізнесу на придбання високоякісної техніки й обладнання EXIM Solar для виробництва «чистої» енергії сонця. Співпраця  УКРГАЗБАНКУ і ТОВ «ЕКСІМ СОЛАР» дозволила запропонувати мінімальні умови кредитування – від 0,1% річних у гривні.

РА ІВІ-RATING підтвердило кредитний рейтинг і надійність депозитів УКРГАЗБАНКУ
12.02.2018

Рейтингове агентство ІВІ-Rating підтвердило найвищу надійність банківських депозитів УКРГАЗБАНКУ з оцінкою 5+. Агентство також підтвердило кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ на рівні uaAА- за національною рейтинговою шкалою з прогнозом – стабільний.

УКРГАЗБАНК – лідер у корпоративному банкінгу
08.02.2018

УКРГАЗБАНК став найкращим у номінації «Корпоративний банк» у рейтингу «Банки 2018 року» та отримав нагороду від видання Financial Club на IV LEGAL BANKING FORUM.

УКРГАЗБАНК підтвердив високу якість міжнародних платежів
07.02.2018

УКРГАЗБАНК став володарем золотої нагороди за «Високу якість виконання процедури прямого проходження міжнародних платежів» (STP) від одного з найбільших німецьких банків Deutsche Bank за підсумками роботи 2016 року.

Профінансована УКРГАЗБАНКОМ Новотроїцька ВЕС почала працювати за «зеленим» тарифом
06.02.2018

Профінансована УКРГАЗБАНКОМ потужна Новотроїцька вітрова електростанція генерує «чисту» енергію потужністю 41,58 МВт вже розпочала працювати за «зеленим» тарифом в Херсонській області.

Кирило Шевченко: За партнерськими програмами УКРГАЗБАНКУ житло для українських сімей стає доступним
05.02.2018

Сьогодні УКРГАЗБАНК є лідером за кількістю спеціально розроблених програм кредитування з варіативними гнучкими ставками від 5% річних у гривні і перевіреними компаніями-забудовниками. Про це розповів Голова правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко в інтерв’ю газеті «Деловая столица».

На Херсонщині розпочалось будівництво нової СЕС профінансованої УКРГАЗБАНКОМ
02.02.2018

За допомогою наданого кредиту від УКРГАЗБАНКУ на загальну суму 8,6 млн євро розпочалося будівництво другої черги сонячної (фотогальванічної) електростанції, розташованої на землях Рубанівської сільської ради, Великолепетиського району, Херсонської області.

УКРГАЗБАНК пропонує кредити на придбання сучасної с/г техніки під 0,1% річних
31.01.2018

Завдяки розширенню партнерської мережі УКРГАЗБАНК розробив нову програму кредитування на придбання сучасної сільськогосподарської техніки VERSATILE для представників малого та середнього бізнесу. Співпраця з компанією «Версатайл Україна» дозволила запропонувати мінімальні умови кредитування – під 0,1% річних у гривні.

Кирило Шевченко: Прибуток УКРГАЗБАНКУ за 2017 рік склав 624 млн грн
30.01.2018

За результатами діяльності у 2017 році прибуток УКРГАЗБАНКУ сягнув 624 млн грн, що майже на 20% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

Кирило Шевченко: Держава компенсує 30% вартості житла молодим українським сім’ям
24.01.2018

Голова правління УКРАЗБАНКУ Кирило Шевченко та Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний підписали Меморандум про cпівпрацю у наданні доступного житла молодим українським сім’ям із компенсацією від Держави.

УКРГАЗБАНК запровадив кредит під депозит із мультивалютною заставою
23.01.2018

УКРГАЗБАНК запровадив оновлений продукт «Кредит під депозит» для клієнтів, що мають діючий депозит як в національній, так і в іноземній валютах.

Сторінка12345678910...167