Новини

УКРГАЗБАНК отримав нагороду від Mastercard за унікальні карткові продукти
22.09.2017

На щорічному заході Mastercard Day 2017, який проводить міжнародна платіжна система Mastercard, УКРГАЗБАНК було відзначено як банк з унікальними картковими продуктами не лише на ринку України, але і всієї Східної Європи.

Енергоефективні кредити УКРГАЗБАНКУ окупають самі себе та допомагають економити і заробляти
22.09.2017

Клієнт УКРГАЗБАНКУ Сергій Кохан, який першим в Україні встановив на даху багатоповерхового будинку та ввів в експлуатацію сонячну електростанцію, поділився досвідом її встановлення та розповів, що в УКРГАЗБАНКУ ЕКО-кредити не лише доступні, а ще й окупають самі себе та допомагають економити й заробляти.

Власна квартира за 5 років – реальність від УКРГАЗБАНКУ
21.09.2017

УКРГАЗБАНК та корпорація «Укрбуд» повертають доступні умови придбання житла на первинному ринку нерухомості – 12% річних на 5 років пільгового періоду.

УКРГАЗБАНК запропонував мерам українських міст програми підтримки комунальних підприємств
21.09.2017

УКРГАЗБАНК постійно вдосконалює програми для доступного кредитування комунальних підприємств. Однією з унікальних програм є надання кредитів лише від 8,5% річних на придбання сучасної білоруської техніки, транспортних засобів та обладнання. Про це заступник Голови Правління Євген Мецгер повідомив на ХІІІ Українському муніципальному форумі у місті Одеса.

Прибуток УКРГАЗБАНКУ склав 99 млн грн
20.09.2017

Станом на 1 вересня 2017 року чистий прибуток УКРГАЗБАНКУ збільшився до 99 млн грн, що на 40% перевищує встановлений бюджетом та затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

УКРГАЗБАНК пропонує повну модернізацію освітлення у кредит лише від 1,1% річних
18.09.2017

УКРГАЗБАНК у рамках програми фінансової підтримки енергоефективних проектів запровадив партнерські умови кредитування від 1,1 % річних для клієнтів малого і середнього бізнесу, які хочуть встановити на своїх підприємствах сучасні системи LED-освітлення.

«Картка вболівальника»: першочергове право придбання квитків на матч Україна – Хорватія та знижка 5%
15.09.2017

Зовсім скоро стартує продаж квитків на матч кваліфікації Чемпіонату світу ФІФА 2018 між національними збірними командами з футболу України та Хорватії, що відбудеться 9 жовтня о 21:45 у м. Київ на НСК «Олімпійський».

УКРГАЗБАНК приєднався до Глобальної програми торговельного фінансування IFC
15.09.2017

У рамках розширення співпраці УКРГАЗБАНКУ та Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation), Банк приєднався до Глобальної програми торговельного фінансування IFC на суму від 20 мільйонів доларів США, що допоможе розширити фінансову підтримку операцій з міжнародної торгівлі, відкрити нові ринки для українських експортерів й підтримати зусилля, спрямовані на модернізацію економіки та пришвидшення темпів її зростання.

УКРГАЗБАНК визнано провідним ЕКО-банком року
15.09.2017

УКРГАЗБАНК став переможцем у номінації «Провідний ЕКО-банк» серед українських банків за результатами щорічного конкурсу «Банк року» міжнародного журналу «Банкиръ».

Житомирська та Львівська ОДА компенсують клієнтам УКРГАЗБАНКУ до 20% за кредитом «Еко-енергія»
14.09.2017

Клієнти УКРГАЗБАНКУ у Житомирській та Львівській областях, які скористаються кредитною програмою «Еко-енергія» для встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, теплових насосів або сонячних колекторів, отримають компенсацію до 20% від облдержадміністрацій цих регіонів.

УКРГАЗБАНК пропонує «Три переваги ЕКО-кредиту»
13.09.2017

У рамках реалізації унікальної для українського банківського ринку стратегії ЕКО-банкінгу та з метою підвищення енергоефективності економіки України УКРГАЗБАНК запустив нову акцію «Три переваги ЕКО-кредиту».

УКРГАЗБАНК очолив рейтинг надійності депозитів серед держбанків
12.09.2017

УКРГАЗБАНК зайняв першу позицію у рейтингу надійності депозитних вкладів серед державних банків України за перше півріччя 2017 року. Такі дані оприлюднило Рейтингове агентство Standard Rating.

Профінансована УКРГАЗБАНКОМ міні ГЕС вже забезпечує «зеленою» електроенергією Житомирщину
11.09.2017

Профінансована УКРГАЗБАНКОМ міні гідроелектростанція у Житомирський області вже введена в експлуатацію і забезпечує жителів Баранівки екологічно чистою електроенергією. Загальна площа забудови становить 298 м², потужність – 382 кВт, а прогнозований обсяг виробництва електроенергії становить  1 713 400 кВт/год на рік.

«АRTOSIS SRL» - новий агент системи Welsend у Молдові
08.09.2017

Системі грошових переказів Welsend довіряють не лише клієнти - фізичні особи, а й фінансові установи за межами України. Додатковим підтвердженням цього є підключення нового партнера у Молдові - «АRTOSIS SRL».

УКРГАЗБАНК з Рівненською ОДА впроваджуватимуть у регіоні проекти енергоефективності та енергозбереження
07.09.2017

УКРГАЗБАНК підписав Меморандум з Рівненською обласною державною  адміністрацією для розвитку Обласної комплексної програми енергоефективності на 2017-2025 роки, а також з метою реалізації інших заходів у сфері енергозбереження та реалізації масштабних еко-проектів на регіональному рівні.

УКРГАЗБАНК видав першу е-ліцензію
06.09.2017

УКРГАЗБАНК видав першу е-ліцензію клієнту PREMIER BANKING для здійснення інвестиції за кордон. Оформлення такої валютної ліцензії в електронній формі та здійснення операції відбувається протягом одного робочого дня - у день звернення клієнта до УКРГАЗБАНКУ та надання повного пакету документів.

Кредитний портфель клієнтів МСБ перевищив 1,5 млрд грн
06.09.2017

З початку року кредитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ збільшився в півтора рази і перевищив 1,5 млрд грн. Така динаміка стала можливою в першу чергу завдяки постійно зростаючим обсягам надання еко-кредитів, частка яких в діючому кредитному портфелі МСБ становить 46% - близько 720 млн грн.

УКРГАЗБАНК увійшов до ТОП-3 держбанків за рівнем надійності
05.09.2017

УКРГАЗБАНК увійшов у трійку державних банків за рейтингом надійності серед великих роздрібних банків у другому кварталі 2017 року. Такі дані оприлюднило видання «Деньги».

УКРГАЗБАНК відкрив PREMIER-зону в Луцьку
04.09.2017
УКРГАЗБАНК продовжує збільшувати кількість PREMIER-зон для надання ексклюзивних та персональних послуг клієнтам по всій Україні. Цього разу PREMIER-зона для клієнтів преміального сегменту відкрилася в Луцьку у відділенні…
УКРГАЗБАНК знижує відсоткові ставки на іпотеку
01.09.2017

Одним з основних пріоритетів роботи УКРГАЗБАНКУ є створення максимально доступних умов іпотечного кредитування для кожного українця. Саме тому УКРГАЗБАНК постійно вдосконалює програми житлового кредитування. Тепер, з 1 вересня 2017 року УКРГАЗБАНК знижує відсоткові ставки за стандартними умовами кредитування покупки житла на первинному ринку на 3 процентних пункти.

Сторінка12345678910...161