Новини

Клієнтка УКРГАЗБАНКУ виграла поїздку до Грузії за акцією програми Mastercard Rewards
21.04.2017

Клієнтка відділення № 187/07 Запорізької обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Тетяна Несторенко стала переможницею акції «Відчути смак Грузії» та отримала сертифікат на поїздку на двох до Грузії.

УКРГАЗБАНК пропонує партнерські умови іпотечного кредитування зі ставкою від 3% річних
20.04.2017

УКРГАЗБАНК впроваджує нові партнерські умови кредитування для населення на придбання житла у Києві на первинному ринку нерухомості за ставкою, яка на сьогодні є однією з найнижчих на ринку – від 3% річних у гривні.

УКРГАЗБАНК відкрив у Києві нову PREMIER-зону для персонального обслуговування клієнтів
20.04.2017

УКРГАЗБАНК продовжує збільшувати кількість PREMIER-зон для надання ексклюзивних та персональних послуг своїм клієнтам. Цього разу PREMIER-зона для клієнтів преміального сегменту відкрилася у столичному відділенні № 70, що знаходиться на вул. Січових Стрільців, 10-Б.

УКРГАЗБАНК профінансував придбання та встановлення першої «домашньої» сонячної електростанції
19.04.2017

УКРГАЗБАНК видав перший кредит мешканцю Київської області за унікальною програмою «ЕКО-енергія» на встановлення «домашньої» сонячної електростанції.

Обсяг грошових переказів Welsend від УКРГАЗБАНКУ зріс на 56%
18.04.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, продовжує активно розвиватися і нарощувати фінансові результати. Зокрема, обсяг переказів Welsend за I квартал 2017 року зріс на 56% у порівнянні з I кварталом 2016 року.

УКРГАЗБАНК став кращим у номінації «Ощадний вклад» і увійшов у трійку провідних банків України
14.04.2017

УКРГАЗБАНК посів першу позицію в номінації «Ощадний вклад» та піднявся на третю позицію серед найрезультативніших банків 2016 року за версією щорічного рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

УКРГАЗБАНК посадив першу еко-алею в Києві
13.04.2017

13 квітня УКРГАЗБАНК разом із компанією Mastercard висадили алею в Києві у рамках унікального проекту Банку – випуску першої у Східній Європі еко-картки, яка повністю виготовлена із біосировини.

УКРГАЗБАНК провів бізнес-конференцію щодо реалізації «зелених» проектів на підприємствах
13.04.2017

УКРГАЗБАНК у співпраці з IFC організував бізнес-конференцію для представників малого та середнього бізнесу «Зелені» проекти на підприємствах: вигоди, специфіка та можливості інвестування», що відбулася у рамках спеціалізованої виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2017».

УКРГАЗБАНК запровадив кредитні програми для комунальних підприємств
12.04.2017

УКРГАЗБАНК розробив комплексні рішення для підтримки ефективної діяльності комунальних підприємств. Зокрема, Банк надає можливість реалізації інвестиційних проектів, поповнення оборотних коштів та овердрафтного кредитування за ставкою від 11,8% річних.

Кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ оновлено на рівні uaAА+
10.04.2017

Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу УКРГАЗБАНКУ за національною шкалою на рівні uaAА +. Позичальник з таким рейтингом характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

УКРГАЗБАНК презентував кредитну програму від 11,8% річних для комунальних підприємств на придбання білоруської техніки
07.04.2017

Директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко взяв участь у презентації інструментів фінансування обладнання, транспорту та техніки білоруського виробництва для комунального сектору, що проходила у Київській міській державній адміністрації.

Консьєрж-сервіс для клієнтів УКРГАЗБАНКУ став доступним у Facebook Messenger
07.04.2017

УКРГАЗБАНК  впровадив новий зручний спосіб замовлення послуг служби Консьєрж SMART LINE. Відтепер клієнти Банку, які підключені до послуги Консьєрж-сервісу, можуть скористатись месенджером (чат-ботом) Smartline Concierge на сторінці Facebook Messenger.

УКРГАЗБАНК розпочав кредитування на придбання електромобілів під 0,001% річних
06.04.2017

УКРГАЗБАНК, як провідний ЕКО-банк країни, запровадив унікальну програму кредитування на придбання електромобілів зі ставкою 0,001%. Умови розроблені для фізичних осіб у рамках співпраці з компанією «Оксіжен груп».

WELSEND розширює партнерство з країнами близького зарубіжжя
06.04.2017

Міжнародна система грошових переказів Welsend,  платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, розширює свою присутність за кордоном. Відтепер грошові перекази Welsend доступні в Республіці Білорусь, Киргизстан, Таджикистан, Туркменістан та Узбекистан у пунктах системи-партнера Intel Express.

УКРГАЗБАНК відкрив PREMIER-зону в Черкасах
05.04.2017

УКРГАЗБАНК продовжує збільшувати кількість PREMIER-зон для надання ексклюзивних та персональних послуг клієнтам по всій Україні. Цього разу PREMIER-зона для клієнтів преміального сегменту з’явилася у Черкасах на базі відділенні № 130/23, що знаходиться на  вул. Гоголя, 221.

«АЙБОКС БАНК» став партнером системи грошових переказів Welsend
04.04.2017

До міжнародної системи грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, приєднався новий партнер – ПАТ «АЙБОКС БАНК».

УКРГАЗБАНК надав ЕКО-кредит під 8% річних для забезпечення теплом навчальних закладів Львівщини
03.04.2017

УКРГАЗБАНК, продовжуючи реалізацію своєї стратегії ЕКО-банкінгу, профінансував постачальника теплової енергії ТзОВ «ТЕТА ТЕПЛО» за акційними умовами кредитування енергоефективного обладнання в рамках співпраці УКРГАЗБАНКУ із ТОВ «ГРЕСА-ГРУПП». Кредит на придбання твердопаливних котелень з метою забезпечення тепловою енергією навчальних закладів Львівської області було надано зі сплатою лише 8% річних.

УКРГАЗБАНК відкрив нову PREMIER-зону в Чернігові
31.03.2017

УКРГАЗБАНК продовжує збільшувати кількість PREMIER-зон для надання ексклюзивних та персональних послуг клієнтам по всій Україні. Цього разу PREMIER-зона для клієнтів преміального сегменту з’явилася у Чернігові на базі відділенні №63, що знаходиться на проспекті Перемоги, 44.

УКРГАЗБАНК переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника
31.03.2017
УКРГАЗБАНК переміг у судових спорах про стягнення заборгованості з недобросовісного боржника ВАТ «Експериментальний завод залізобетонних шпал» та звернення стягнення на предмет іпотеки. У зв’язку із чим Банк набув у власн…
УКРГАЗБАНК визнано кращим банком для малого та середнього бізнесу
29.03.2017

УКРГАЗБАНК посів першу позицію у рейтингу кращих банків України за обслуговуванням малого та середнього бізнесу, що складений виданням «Личный счет».

Сторінка12345678910...155