ЕКО-кредити від УКРГАЗБАНКУ забезпечать теплом об’єкти соціальної інфраструктури Дніпра та Марганцю

УКРГАЗБАНК видав два енергоефективних кредити у сумі 75 млн грн компаніям на Дніпропетровщині на будівництво котелень, які забезпечуватимуть постачання теплової енергії мешканцям регіону.

Зокрема, УКРГАЗБАНК надав кредит у розмірі 50 млн грн на будівництво 6 котелень у м. Марганець загальною потужністю 16 МВт, що в подальшому забезпечуватимуть теплом об’єкти соціальної інфраструктури, а саме: дитячі садки, загальноосвітні школи і т.д. Фінансування цього проекту забезпечить відновлення теплопостачання цих об’єктів, враховуючи той факт, що на 10 сесії Марганецької міської ради 30.06.2016 року було прийнято рішення про відключення від мереж централізованого теплопостачання багатоквартирних будинків, бюджетних та інших установ, що опалюються від Центральної парокотельні та інших котелень КП «Марганецьтепломережа».

Ще один кредит у розмірі 25 млн грн був наданий УКРГАЗБАНКОМ на будівництво котельної потужністю 10,5 МВт у м. Дніпро для забезпечення тепловою енергією 4 місцевих лікарень.

Нові котельні передбачатимуть широке використання енергії відновлюваних джерел, до яких, в тому числі, відноситься біомаса та тверде біопаливо, що на сьогодні є альтернативою традиційному паливу.

27.10.2016