УКРГАЗБАНК взяв участь у конференції ООН зі зміни клімату

Директор департаменту міжнародного співпробітництва УКРГАЗБАНКУ Майя Ганеліна та заступник директора департаменту екологічного реінжинірингу та впровадження проектів ресурсозбереження Володимир Висоцький представили Україну у складі офіційної делегації, яку очолив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, на 22-й сесії Конференції Сторін (COP 22) Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміну клімату.

Делегації майже двохсот країн обговорювали механізми, які дозволять досягти мети Паризької угоди – посилення глобальної боротьби із загрозою зміни клімату задля стримування підвищення температури на планеті.

УКРГАЗБАНК було запрошено як провідний ЕКО-банк України, що всебічно підтримує проекти, пов’язані з ефективним використанням енергоресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Переговори сторін щодо майбутнього Паризької угоди в контексті стійкого розвитку України, перспектив та механізмів  фінансування стійкої енергетики в Україні проходили в м. Марракеш Королівства Марокко.

30.11.2016