УКРГАЗБАНКУ підтвердили кредитний рейтинг і рейтинг надійності банківських вкладів

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ на рівні uaA+ зі збереженням прогнозу «стабільний». Також був підтверджений рейтинг надійності банківських вкладів на рівні «5 +», що означає відмінну надійність.

Фінансова установа з таким рейтингом вважається надійною, вчасно розраховується за своїми зобов'язаннями в рамках вимог, встановлених чинним законодавством України, в тому числі НБУ, має хорошу репутацію. Імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладів низька, оскільки діяльність фінансової установи має низьку чутливість до впливу зовнішніх і внутрішніх факторів.

Як зазначає агентство, позитивно на рівень кредитного рейтингу УКРГАЗБАНКУ впливає збереження достатніх показників капіталізації та ліквідності, прийнятні показники ефективності основної діяльності, а також підтримка з боку держави. Крім того, при оновленні кредитного рейтингу були враховані міцні ринкові позиції Банку і диверсифікація напрямків інвестування коштів і джерел залучення ресурсів.

Агентство підкреслює, що протягом аналізованого періоду УКРГАЗБАНК зміцнив ринкові позиції і на даний момент обслуговує більше 800 тис. клієнтів, а його клієнтська база є диверсифікованою за категоріями клієнтів, програмами, регіонами і галузями економіки.

12.12.2016