УКРГАЗБАНК розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ БАНК «ТРАСТ»

З 4 січня 2017 року АБ «УКРГАЗБАНК» розпочинає виплати коштів вкладникам, які  при укладанні договору з ПАТ БАНК «ТРАСТ» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Житомирська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Чернівецька, Чернігівська, Волинська, Закарпатська, Тернопільська та Донецька області. Виплати здійснюватимуться до 15.02.2017 року (включно).

Виплата коштів вкладникам здійснюється за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки) та за депозитними договорами. Виплати здійснюються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. 

З метою уникнення черг у відділеннях УКРГАЗБАНКУ, Вам необхідно звернутися до контакт-центру АБ «УКРГАЗБАНК» для реєстрації та перевірки інформації за телефоном: 0 800 309 000 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні), 044-494-46-50, або з мобільного - 358. Реєстрація здійснюється цілодобово. Для спрощення процесу пошуку клієнта в реєстрі вкладників, бажано назвати свій індивідуальний номер платника податку (ІПН). Працівники контакт-центру призначать дату та адресу відділення АБ «УКРГАЗБАНК», в якому Ви зможете отримати вклад.

У визначений день Вам потрібно звернутися до призначеного відділення АБ «УКРГАЗБАНК». При собі необхідно мати паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру платника податків, а також, бажано, копію договору на розміщення вкладу в ПАТ БАНК «ТРАСТ».

04.01.2017