УКРГАЗБАНК став лідером серед банків із залучення коштів місцевих бюджетів та закладів освіти

У 2016 році УКРГАЗБАНК став лідером серед українських банків із залучення коштів місцевих бюджетів та закладів освіти.

Протягом 2016 року на депозитні та поточні рахунки в УКРГАЗБАНКУ було залучено понад 7,4 млрд грн коштів місцевих бюджетів та закладів освіти, що майже на 30% перевищує показник 2015 року. При цьому середньоденні залишки на депозитних рахунках клієнтів даного сегменту у 2016 році склали 4,98 млрд грн.

У 2016 році УКРГАЗБАНК брав активну участь у конкурсах щодо розміщення вільних коштів, які проводилися органами місцевої влади та закладами освіти по всій території України. Завдяки привабливим депозитним ставкам та гнучким умовам розміщення конкурсні комісії у більшості випадків обирали саме УКРГАЗБАНК переможцем конкурсу.

Довідково: основним акціонером УКРГАЗБАНКУ є держава в особі Міністерства фінансів України. Зареєстрований та сплачений статутний капітал Банку станом на 01.12.2016 року становив 13 837 млн грн. Участь держави (в особі Міністерства фінансів України) у статутному капіталі Банку становить 94,94%. Банк дотримується вимог щодо порядку формування обов’язкових резервів, встановлених економічних нормативів капіталу та ліквідності, своєчасно виконує усі зобов’язання перед клієнтами. Протягом останнього року до Банку не застосовувались заходи впливу у вигляді обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення Банку до категорії проблемних або неплатоспроможних. 

05.01.2017