Кількість клієнтів МСБ в УКРГАЗБАНКУ збільшилася майже до 40 тисяч

На кінець 2016 року кількість клієнтів – представників малого та середнього бізнесу в УКРГАЗБАНКУ склала майже 40 тисяч. Завдяки активній підтримці Банком розвитку даного сегменту кількість клієнтів МСБ за рік збільшилася на 8 тисяч.

У 2016 році кредитний портфель клієнтів МСБ в УКРГАЗБАНКУ збільшився більш ніж удвічі - на 614 млн грн і сягнув 1,1  млрд грн, а портфель залучених коштів виріс на 70% (911 млн грн) і склав за підсумками року 2,2 млрд грн.

УКРГАЗБАНК всебічно підтримує розвиток малого та середнього бізнесу в Україні і пропонує таким клієнтам зручне обслуговування, лояльні умови кредитування та вигідні умови розміщення депозитних коштів.

Особливу увагу УКРГАЗБАНК приділяє представникам МСБ, діяльність яких пов’язана з впровадженням екологічних та енергоефективних проектів, «зелених технологій», проектів з використанням вторинної сировини, альтернативних видів енергії, збереженням навколишнього середовища тощо. Таким клієнтам Банк пропонує скористатися додатковою лояльністю у вигляді ЕКО-надбавки до депозитних програм та зниженої процентної ставки за кредитними програмами.

17.01.2017