УКРГАЗБАНК видав майже 50 млн грн на енергоефективні заходи для ОСББ у 2016 році

За 2016 рік УКРГАЗБАНК профінансував 284 енергоефективні проекти для ОСББ та ЖБК на суму 47,7 млн грн. Кредитування надано у рамках реалізації Державної програми з енергоефективності.

Кредитні кошти Банку були використані на реалізацію заходів із утеплення фасадів, встановлення індивідуальних теплових пунктів, енергоефективних вікон, лічильників тепла та води, модернізації систем освітлення, встановлення сонячних систем та ін.

На сьогодні будь-яке ОСББ чи ЖБК має можливість оформити в УКРГАЗБАНКУ енергоефективний кредит у сумі до 10 млн гривень, строком  до 10 років без першого внеску та застави. УКРГАЗБАНК є єдиним серед українських банків, який надає такі умови кредитування.

Нагадаємо, завдяки Державній програмі з енергоефективності позичальники отримують відшкодування у розмірі до 70%  на енергоефективні заходи, а також можливість додаткового відшкодування від місцевих бюджетів у розмірі до 25% річних або частини кредиту. За даними Державного агентства з енергоефективості та енергозбереження у 2016 році було розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів.

23.01.2017