Контакт-центр УКРГАЗБАНКУ у 2016 році опрацював понад 525 тисяч звернень клієнтів

За результатами роботи контакт-центру УКРГАЗБАНКУ у 2016 році його співробітники опрацювали 525 663 звернення та надали оперативну допомогу у вирішенні питань клієнтів.

З них, понад 10%, а саме 54 694 звернення було опрацьовано операторами контакт-центру щодо реєстрації вкладників на виплати коштів неплатоспроможних банків від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. У 2016 році УКРГАЗБАНК здійснював виплати коштів АТ «ДЕЛЬТА БАНК», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «УКРІНБАНК» та ПАТ «КБ «ПРЕМІУМ».

«Ми працюємо у режимі 24/7 і першими реагуємо на все, що турбує наших клієнтів, які телефонують на «гарячу лінію» із запитаннями про банківські продукт та послуги. Отримуючи зворотній зв'язок від клієнтів, що телефонують, як по якості обслуговування в УКРГАЗБАНКУ, так і щодо продуктів, які пропонує Банк,  керівники контакт-центру аналізують інформацію та  передають її до відповідних підрозділів для подальшого удосконалення надання послуг. Контакт-центр – це «голос» та «вуха» Банку, які  безперервно перебувають в режимі онлайн - спілкування з клієнтами», - зазначила начальник контакт-центру УКРГАЗБАНКУ Ірина Мирук.

Оператори контакт-центру УКРГАЗБАНКУ надають повний спектр консультаційних послуг за всіма банківськими продуктами і працюють з клієнтами роздрібного, малого та середнього, а також корпоративного бізнесів. Проводять супроводження усіх проектів Банку, підтримують впровадження нових процесів, послуг та продуктів.

У 2016  році контакт-центр супроводжував і продовжує підтримувати роботу клієнтів у комплексі Itiny для юридичних осіб, які мають окремий канал комунікації з представниками «гарячої лінії» для отримання оперативної підтримку. Контакт-центр УКРГАЗБАНКУ також забезпечує процес отримання клієнтами послуги ПІН по СМС та  надає допомогу клієнтам у підключенні та роботі з мобільним додатком MYUKRGASBANK.

24.01.2017