УКРГАЗБАНК видав перший іпотечний кредит за програмою «Муніципальне житло м. Вінниця»

УКРГАЗБАНК видав перший кредит за партнерською програмою кредитування житла на первинному ринку в рамках регіональної програми «Муніципальне житло м. Вінниця». Позичальником став 46-річний переселенець із Донецької області, який працює на Вінницькій кондитерській фабриці.

Кредит у розмірі 312 тис. грн було надано на придбання однокімнатної квартири у 10- поверховому будинку, який буде введений в експлуатацію вже наприкінці 2017 року.

Нагадаємо, що УКРГАЗБАНК із грудня 2016 року є банком-партнером Вінницької міської ради із реалізації програми, у рамках якої позичальники отримують привабливі умови кредитування: зокрема, процентна ставка складає від 10% річних на придбання квартир за адресою: м. Вінниця, вул. П. Запорожця, 4.

Розмір процентної ставки залежить від строку кредитування та/або розміру власного внеску позичальника. Мінімальний внесок складає 30% від вартості нерухомості. Комісія за надання кредиту відсутня. Термін кредитування становить до 20 років. Максимальна сума кредиту – 600 тис. грн. Дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

08.02.2017