УКРГАЗБАНК пропонує кредити від 11,8% річних на придбання білоруської техніки

УКРГАЗБАНК пропонує доступні умови кредитування для представників малого та середнього бізнесу на придбання нової сільськогосподарської техніки, обладнання та транспортних засобів виробництва Республіки Білорусь. Зокрема, процента ставка з урахуванням компенсації від Уряду Республіки Білорусь становить лише від 11,8% річних.

Переваги програми кредитування УКРГАЗБАНКУ з компенсацією частини процентної ставки вже оцінили представники бізнесу у всіх регіонах України, проте Банк продовжує докладати максимум зусиль, щоб якомога більше клієнтів скористалися нею і на вигідних умовах придбали якісну білоруську сільськогосподарську та іншу техніку. Зокрема, у 2016 році УКРГАЗБАНКОМ надано 122 таких кредитів на загальну суму 60,4 млн грн, у тому числі 13 кредитів із ЕКО-складовою на загальну суму 6,4 млн грн.

Нагадаємо, що за умовами спільної програми уряд Республіки Білорусь компенсує УКРГАЗБАНКУ частину процентної ставки у розмірі 2/3 облікової ставки НБУ, що діє на дату укладення кредитного договору з клієнтом. Це дозволяє Банку пропонувати українським підприємцям оптимальні умови отримання кредитів на придбання білоруської техніки.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

15.02.2017