УКРГАЗБАНК увійшов до ТОП-3 кращих банків для МСБ

УКРГАЗБАНК увійшов до першої трійки рейтингу кращих українських банків для обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу, складеного діловим порталом Дело.ua.

Рейтинг розраховувався на підставі умов обслуговування клієнтів МСБ у 50 найбільших банках України за активами. Для рейтингу були відібрані шість категорій продуктів, якими найчастіше користується малий та середній бізнес: розрахунково-касове обслуговування (РКО), овердрафт, кредит на поповнення оборотних коштів, інвестиційний кредит, еквайринг та депозити.

За кожною категоріэю банк отримав певний бал за «вигідність» свого продукту – від 0 до 1. Якщо якась із послуг у банку відсутня, він отримував за неї 0 балів. Далі всі бали підсумовувалися з урахуванням вагових коефіцієнтів. Таким чином, лідерами рейтингу стали банки, які надають максимальний спектр послуг за найбільш привабливою ціною.

«Ми впевнені, що за малим і середнім бізнесом - майбутнє української економіки. Тому УКРГАЗБАНК всіляко підтримує розвиток МСБ в Україні і пропонує таким клієнтам зручне обслуговування, лояльні умови кредитування і вигідні умови розміщення депозитних коштів. На окрему увагу заслуговує унікальна лінійка ЕКО-продуктів за кредитними та ресурсними операціями, а також система лояльності за ними для клієнтів МСБ, націлених на енергоефективність. Саме це дозволило нам залучити в минулому році майже 8 тисяч нових клієнтів, збільшити портфель залучених коштів на 70%, а кредитний портфель - більш ніж у два рази», - підкреслив директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

16.02.2017