УКРГАЗБАНК відновив кредитну програму «Тепла оселя» з відшкодуванням від держави

З 21 лютого 2017 року в УКРГАЗБАНКУ відновлено дію кредитної програми «Тепла оселя», яка передбачає фінансування фізичних осіб на утеплення власного житла та здійснення інших енергоефективних заходів.

За умовами програми, позичальникам буде відшкодовано частину суми кредиту з боку держави:

20%, якщо за кредитні кошти придбавається негазовий котел (35% для позичальників, яким призначено субсидію);

35%, якщо кредитні кошти спрямовуються на придбання іншого енергоефективного обладнання або матеріалів.

З початку дії кредитної програми «Тепла оселя» «енергоефективні» кредити в УКРГАЗБАНКУ вже отримали понад 33 тисячі українців на загальну суму майже 600 млн грн. З них державою було відшкодовано 242,1 млн грн.

Детальніше з умовами програми «Тепла оселя» можна ознайомитись тут.

Також  УКРГАЗБАНК продовжує кредитувати ОСББ та ЖБК на проведення комплексної термомодернізації та інших енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках. На сьогодні будь-яке ОСББ чи ЖБК має можливість оформити в УКРГАЗБАНКУ енергоефективний кредит у сумі до 10 млн грн, строком  до 10 років без першого внеску та застави. УКРГАЗБАНК є єдиним серед українських банків, який надає такі умови кредитування. А завдяки державній програмі з енергоефективності позичальники отримують відшкодування у розмірі до 70%.

З початку дії програми вже 385 ОСББ та ЖБК отримали в УКРГАЗБАНКУ понад 61 млн грн на проведення енергоефективних заходів.

21.02.2017