УКРГАЗБАНК видав перший кредит на придбання електромобіля у Білій Церкві

УКРГАЗБАНК розпочав кредитування українців на придбання екологічного та економічного електротранспорту за програмою «ECO car». Першим позичальником у Білій Церкві став місцевий підприємець Дмитро Бойко, який за допомогою ЕКО-кредиту від УКРГАЗБАНКУ став власником нового електромобіля Mercedes Benz B-class Electric Drive.

За словами пана Дмитра, зважаючи на постійне зростання вартості пального він вирішив придбати автомобіль, який би був значно економніший в обслуговуванні та заправці. «Мені вже давно подобався Mercedes Benz B-class Electric Drive. Прорахувавши все, я дійшов висновку, що платіж за кредитом буде значно меншим, аніж витрата на заправку автомобіля на бензині. Тому й вирішив знову звернутися за кредитом в УКРГАЗБАНК. Знову – тому що перший кредит я також брав у цьому банку, але тоді на придбання звичайного автомобіля KIA», - поділився досвідом Дмитро Бойко.

«У черговий раз переконався в професіоналізмі співробітників УКРГАЗБАНКУ, а також в якісному обслуговуванні. Рішення за кредитом отримав швидше, ніж очікував. Так само швидко видали і сам кредит, і ось я вже на новому електромобілі. Я вже порекомендував скористатися спеціальними умовами цієї кредитної програми ще двом своїм знайомим. А тим, хто хоче придбати електричний або гібридний автомобіль у кредит, пораджу сміливо звертатися до УКРГАЗБАНКУ. Гарантую - ви залишитеся задоволеними», - переконаний щасливий власник новенького електрокару.

Нагадаємо, що кредитну програму УКРГАЗБАНКУ «Авто в кредит – ECO car» розроблено для фізичних осіб на придбання нових або з пробігом електромобілів зі строком кредитування до 5 років. Відсоткова ставка за кредитом складає від 17,5% річних. Важливо зазначити, що обмеження щодо модельного ряду та марок авто відсутні, а дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

01.03.2017