УКРГАЗБАНК презентував програму кредитування електромобілів на виставці Eco Drive 2017

УКРГАЗБАНК взяв участь у ключовій події в галузі екологічного транспорту та інфраструктури електричних транспортних засобів – 2-й Міжнародній виставці Eco Drive 2017, яка проходила днями в Києві у Міжнародному виставковому центрі.

У рамках виставки Банк презентував свій кредитний ЕКО-продукт «Авто в кредит – ECO car», який розроблено для фізичних осіб на придбання нових або з пробігом електромобілів. Кредитна програма УКРГАЗБАНКУ викликала велику зацікавленість у відвідувачів виставки, адже умовами продукту передбачено строк кредитування до 5 років із процентною ставкою лише від 17,5% річних. Важливо зазначити, що обмеження щодо модельного ряду та марок авто відсутні, а дострокове погашення кредиту можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

Виставка Eco Drive 2017 відбулася з метою популяризації ідей екологічно чистого і економічного виду транспорту, визначення стратегії його розвитку в міських умовах, а також обговорення питань успішного функціонування і розвитку транспортного потенціалу України.

14.03.2017