УКРГАЗБАНК знизив до 8% річних кредитну ставку на придбання житла від «Укрбуд»

УКРГАЗБАНК покращив умови програми доступного житлового кредитування на придбання квартир від будівельної корпорації «Укрбуд». Зокрема, процентна ставка за кредитом була знижена одразу на 2 п.п. і на сьогодні становить 8% річних.

Такі умови надаються всім клієнтам УКРГАЗБАНКУ, які оформлюють кредити на покупку житла в новобудовах «Укрбуду» - як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що будуються. Загалом акредитацію в Банку вже отримали понад 40 об'єктів корпорації. За словами будівельників, для багатьох покупців, які не можуть відразу оплатити всю вартість житла, залучення іпотечного кредиту під невеликий відсоток може стати гідною альтернативою розстрочки від забудовника.

Нагадаємо, минулого місяця УКРГАЗБАНК домовився з державною корпорацією «Укрбуд» про підписання партнерської угоди, яка дає можливість кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах. У рамках угоди УКРГАЗБАНК надає доступне фінансування українцям на придбання нового житла у надійного державного забудовника.

Детальніше з умовами нової кредитної програми можна ознайомитись тут.

Подати заявку на іпотечний кредит можна тут.

15.03.2017