УКРГАЗБАНК пропонує українським аграріям вигідні депозити, доступне фінансування та обслуговування рахунків

Спеціально до початку нового сезону польових робіт УКРГАЗБАНК пропонує вітчизняним аграріям цілу низку продуктів та програм для розвитку власного сільськогосподарського бізнесу.

Зокрема, клієнти, яким необхідно оновити парк сільськогосподарської техніки та обладнання, можуть скористатися кредитною пропозицією Банку на придбання якісної білоруської техніки зі ставкою лише від 11,8% річних. Детальніше з умовами програми можна ознайомитися тут.

Також УКРГАЗБАНК пропонує сільгоспвиробникам безкоштовне відкриття поточних рахунків та їх розрахунково-касове обслуговування лише за 30 грн на місяць, що допоможе своєчасно розраховуватись з постачальниками та покупцями, а також зручно керувати власними коштами. Детальніше про умови читайте тут.

А для тих клієнтів, які прагнуть примножити свої тимчасово вільні кошти, УКРГАЗБАНК надає вигідні умови розміщення їх на депозиті зі ставкою до 16,8% річних у гривні. До того ж клієнти, які у своїй діяльності користуються енергоефективними технологіями, вирощують екологічно чисту продукцію або реалізують «зелені» проекти, отримають від Банку надбавку у розмірі +0,5% до стандартної процентної ставки за вкладом. Детальніше про умови розміщення депозитів читайте тут.

20.03.2017