Array
(
  [id] => 568
  [title] => Новини
  [title_ua] => Новини
  [title_en] => News
  [mod] => articles.php
  [tmpl] => tmpl_inner.inc
  [status] => 1
  [status_ua] => 1
  [status_en] => 1
  [text] => 
  [text_ua] => 
  [text_en] => 
  [href] => news
  [href_full] => press_center/news/
  [mod_sub] => 0
  [varname] => 
  [site] => 0
  [title_page] => 
  [title_page_ua] => 
  [title_page_en] => 
  [title_full] => 
  [title_full_ua] => 
  [title_full_en] => 
  [meta_keywords] => 
  [meta_keywords_ua] => 
  [meta_keywords_en] => 
  [meta_descr] => 
  [meta_descr_ua] => 
  [meta_descr_en] => 
  [slogan] => 
  [photo] => 
  [photo2] => 
  [photo_header] => 
  [access] => 0
  [background] => 
  [banner] => 
  [parent_id] => 510
)
УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,001% річних

УКРГАЗБАНК почав надавати кредити на встановлення «домашніх» сонячних електростанцій під 0,001% річних

УКРГАЗБАНК запровадив кредитну програму «ЕКО-енергія», яка передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку за кредитною програмою «ЕКО-енергія» від 0,001% річних.

Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень, строк – до 5 років.

Сонячні електростанції дають змогу домогосподарствам генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим тарифом».

«Домашня сонячна електростанція – це не лише реальна можливість забезпечити енергетичну незалежність своєї родини, а й чудовий бізнес-проект. Адже на сьогодні «зелений тариф» для сонячних електростанцій складає 0,18 євро за 1 кВт*год, таким чином, встановивши на даху власного будинку СЕС можна забезпечити собі додатковий щомісячний дохід до 10 тис. гривень», - зазначила заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інна Тютюн.

Сонячні колектори також генерують електроенергію, яка використовується для підігріву води для потреб домогосподарства (опалення, бойлери, басейни і т.п.).

Теплові насоси генерують тепло з повітря або землі, і також використовуються для підігріву води для потреб домогосподарства.

Кредитна програма «ЕКО-енергія» розроблена УКРГАЗБАНКОМ в рамках реалізації стратегії ЕКО-банкінгу. Вона передбачає фінансову і консультаційну підтримку клієнтів, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів, альтернативною енергетикою та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

Детальніше про умови програми читайте тут.

23.03.2017