УКРГАЗБАНК презентував кредитну програму від 11,8% річних для комунальних підприємств на придбання білоруської техніки

Директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко взяв участь у презентації інструментів фінансування обладнання, транспорту та техніки білоруського виробництва для комунального сектору, що проходила у Київській міській державній адміністрації.

Михайло Медко поділився результатами роботи Банку за партнерською програмою із Республікою Білорусь та розповів про нові програми для комунальних підприємств. Зокрема, було анонсовано новий етап роботи УКРГАЗБАНКУ з комунальними підприємствами: Банк надаватиме доступне фінансування для підтримки та розвитку їхньої діяльності.

«Ми вдячні нашим партнерам із Республіки Білорусь за можливість надання доступного фінансування українським підприємцям для забезпечення їх необхідною технікою, зі сплатою від 11,8% річних у гривні. Адже переваги нашої спільної програми вже оцінили представники бізнесу у всіх регіонах України. Проте УКРГАЗБАНК продовжує докладати максимум зусиль, щоб якомога більше клієнтів скористалися нею і на вигідних умовах придбали білоруську техніку. Більше того, ми презентуємо цілий ряд кредитних програм, які допоможуть комунальним підприємствам займатися покращенням умов життя українців, не відволікаючись на пошук коштів для підтримки своєї діяльності. До того ж УКРГАЗБАНК стане чи не єдиним в Україні, хто буде працювати з цим сегментом», - зазначив Михайло Медко, директор департаменту малого та середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ.

У заході взяли участь заступник міністра промисловості Республіки Білорусь, представники посольства, заступник Київського міського голови, представники офіційних білоруських дилерів та ін.

07.04.2017