УКРГАЗБАНК запровадив кредитні програми для комунальних підприємств

УКРГАЗБАНК розробив комплексні рішення для підтримки ефективної діяльності комунальних підприємств. Зокрема, Банк надає можливість реалізації інвестиційних проектів, поповнення оборотних коштів та овердрафтного кредитування за ставкою від 11,8% річних.

УКРГАЗБАНК започаткував довгострокове кредитування на інвестиційні цілі для реконструкції, реставрації чи капітального ремонту нерухомого майна, придбання нерухомості, обладнання, транспортних засобів та спеціальної техніки, виконання будівельних робіт чи добудови. Строк такого кредитування відповідатиме  періоду окупності проекту та може становити до 7 років.

«Як державний банк ми вже маємо досвід співпраці з такими підприємствами і тому  знаємо їх нагальні проблеми. У той же час, як фаховий ЕКО-банк, ми пропонуємо комплексні рішення щодо підвищення енергоефективності комунальних підприємств міст з метою істотного зменшення їх енерговитрат та, відповідно, економії коштів громад. Впровадження таких технологій вимагає значних коштів, тому ми випустили одразу декілька кредитних продуктів. У результаті  підприємство може здійснювати поточну діяльність у звичайному режимі одночасно впроваджувати заходи з енергоефективності та енергозбереження спрямовані на охорону довкілля», - зазначив заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Євген Мецгер.

Кредит УКРГАЗБАНКУ на поповнення обігових коштів надається для вирішення поточних завдань, пов’язаних з розширенням обсягів надання послуг комунальним підприємством або браком коштів, що перебувають в обороті, та може бути представлений як у вигляді звичайного одноразового кредиту, так і у вигляді відновлювальної чи не відновлювальної кредитної лінії. Строк такого кредиту становитиме до 12 місяців.

А для оперативного вирішення проблем з тимчасовою відсутністю коштів  на поточні потреби комунальники можуть скористатися овердрафтом строком до 12 місяців. Підприємства можуть використовувати саме ту суму позикових коштів, якої не вистачає для оплати за підсумками операційного дня. 

Кредитування усіх заходів на  підвищення енергоефективності та енергозбереження комунальних підприємств буде здійснюватися УКРГАЗБАНКОМ за зниженою процентною ставкою.

12.04.2017