УКРГАЗБАНК провів бізнес-конференцію щодо реалізації «зелених» проектів на підприємствах

УКРГАЗБАНК у співпраці з IFC організував бізнес-конференцію для представників малого та середнього бізнесу «Зелені» проекти на підприємствах: вигоди, специфіка та можливості інвестування», що відбулася у рамках спеціалізованої виставки-форуму «Незалежна теплоенергетика 2017».

Заступник Голови Правління УКГАЗБАНКУ Євген Мецгер розповів учасникам про стратегію ЕКО-банкінгу, яка відкриває нові можливості для вітчизняного бізнесу у сфері енергоефективності та енергозбереження, а також поділився успішним досвідом УКРГАЗБАНКУ в реалізації екологічних проектів на підприємствах.

Власники вітчизняного бізнесу ознайомилися з перспективами і економічною вигодою від реалізації «зелених» проектів (проектів у сфері енергоефективності, відновлюваних джерел енергії, заміщення природного газу біомасою та інших), а також можливостями отримання фінансування від УКРГАЗБАНКУ на їх втілення.

Зокрема, Роман Новіков, керівник програми стимулювання сталого фінансування Міжнародної фінансової корпорації (IFC) розповів про перспективи розвитку «зелених» проектів на підприємствах України.

У конференції взяли участь понад 100 представників малого та середнього бізнесу, які отримали інформацію щодо можливостей впровадження «зелених» проектів. Також клієнти УКРГАЗБАНКУ поділилися власним практичним досвідом отримання фінансування від Банку для реалізації проектів виробництва та продажу тепла з біомаси.

13.04.2017