УКРГАЗБАНК став кращим у номінації «Ощадний вклад» і увійшов у трійку провідних банків України

УКРГАЗБАНК посів першу позицію в номінації «Ощадний вклад» та піднявся на третю позицію серед найрезультативніших банків 2016 року за версією щорічного рейтингу «50 провідних банків України» від видання Financial Club.

За результатами цьогорічного рейтингу Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко увійшов у ТОП-10 кращих топ-менеджерів банків.

У порівнянні із минулорічним результатом підсумкового рейтингу УКРГАЗБАНК піднявся на дві позиції, що є підтвердженням ефективної роботи Банку за всіма напрямами діяльності.

У рейтингу Банк також увійшов у п’ятірку банків-лідерів у номінаціях «Класичний депозит», «Іпотечний кредит», «Кредити малому та середньому бізнесу», «Обслуговування юридичних осіб» та «Інкасація коштів». У десятку банків-лідерів УКРГАЗБАНК увійшов за обсягом чистого прибутку, за кількістю відділень, а також у номінаціях «Карткові кредити», «Зарплатні проекти», «Автокредит», «Овердрафти» та «Преміальний банкінг».

Дослідження «50 провідних банків України» проводиться щорічно за результатами офіційної звітності банків та внутрішньої інформації, яка надається фінансовими установами організаторам рейтингу.

14.04.2017