Обсяг грошових переказів Welsend від УКРГАЗБАНКУ зріс на 56%

Міжнародна система грошових переказів Welsend, платіжною організацією якої є УКРГАЗБАНК, продовжує активно розвиватися і нарощувати фінансові результати. Зокрема, обсяг переказів Welsend за I квартал 2017 року зріс на 56% у порівнянні з I кварталом 2016 року.

Такого результату вдалося досягти завдяки постійному зростанню кількості партнерів системи як в Україні, так і за кордоном. Так, кількість партнерів Welsend на території України становить вже 45 організацій, які забезпечують можливість відправки та отримання грошових переказів у більш ніж 1000 пунктах обслуговування клієнтів.

Крім того, на сьогодні Welsend дозволяє швидко, надійно та просто переказати і отримати гроші у більш ніж 36 000 точках у 37 країнах світу, а саме:  Албанії, Великій Британії, Бельгії, Білорусі, Румунії, В’єтнамі, Греції, Китаї, Вірменії, Філіппінах, Грузії, Бангладеш, Ізраїлі, Іспанії, Казахстані, Киргизстані, Швеції, Данії, Болгарії, Німеччині, Індонезії, Ірландії, Італії, Марокко, Молдові, Монголії, Нідерландах, Росії, Словаччині, Туреччині, Таджикистані, Туркменістані, Франції, Чехії, Швейцарії, Португалії та Узбекистані.

18.04.2017