Клієнтка УКРГАЗБАНКУ виграла поїздку до Грузії за акцією програми Mastercard Rewards

Клієнтка відділення № 187/07 Запорізької обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Тетяна Несторенко стала переможницею акції «Відчути смак Грузії» та отримала сертифікат на поїздку на двох до Грузії.

За умовами акції до розіграшу подорожі автоматично приєднувався кожен учасник бонусної програми Mastercard Rewards, який в період  з 15 лютого до 31 березня 2017 року замовляв акційний подарунок з категорії «Спеціальні пропозиції» каталогу винагород програми. Була можливість замовити: помпу для збереження вина, набір для вина, термометр для м’яса, набір грузинських спецій, підставку для вина, кухонну дощечку та сковороду-гриль.

УКРГАЗБАНК вітає Тетяну та бажає їй отримати незабутні враження від мандрівки до однієї з наймальовничіших країн світу!

Програма винагород  MasterCard Rewards діє для держателів платіжних карток MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World Elite, зарплатних карток Debit MasterCard та карток «Домовичок» від УКРГАЗБАНКУ.  MasterCard Rewards дозволяє отримувати бали за кожен розрахунок карткою в торгівельно-сервісній мережі / Інтернеті та обмінювати накопичені бали на подарунки. Перелік товарів/послуг публікується в каталозі винагород  на сайті.

Перевірте, чи приймає ваша карта участь у програмі та які подарунки ви можете замовити вже сьогодні в особистому кабінеті.

21.04.2017