УКРГАЗБАНК пропонує іпотечні кредити від 3% річних на понад 7 млн кв. м житла у новобудовах Києва та області

Завдяки підписаним партнерським угодам із найбільшими компаніями-забудовниками УКРГАЗБАНК пропонує іпотечні кредити від 3% річних на придбання квартир у близько 200 новобудовах Києва та Київської області загальною площею 7 млн кв.м.

Кредитування строком до 20 років доступне на придбання нового житла в новобудовах від лідерів українського будівельного ринку – компаній «Укрбуд», «Київміськбуд», «Інтергал-Буд» та ін. УКРГАЗБАНК пропонує широкий вибір кредитних програм на придбання житла на первинному ринку, які задовольнять потреби будь-якого позичальника.

«УКРГАЗБАНК як державний банк розуміє необхідність забезпечення доступним житлом українців і тому домовився з провідними забудовниками про ексклюзивні умови  кредитування українців на придбання нового житла. У рамках такої співпраці УКРГАЗБАНК надаватиме доступне фінансування на придбання житла у надійних забудовників», - зазначила директор департаменту роздрібного банкінгу Юлія Мороз.

Такі умови надаються всім клієнтам УКРГАЗБАНКУ, які оформлюють кредити на покупку житла в новобудовах, як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що будуються компаніями «Київміськбуд», «Укрбуд»,«Інтергал-Буд», «Royal House», «НЕО ВІТА» (ЖК Комфорт Таун), «ОМОКС» (ЖК Чайка) та «BIG Девелопмент» (ЖК Петровський квартал, Крюківщина, Нові Теремки). В цілому акредитацію в банку отримали майже 200 об'єктів.

16.05.2017