УКРГАЗБАНК покращив умови надання «теплих» кредитів для ОСББ та ЖБК

УКРГАЗБАНК значно покращив умови кредитування однієї з найбільш популярних програм Банку - надання «теплих» кредитів для ОСББ та ЖБК. Тепер кредитна ставка  в рамках програми енергоефективності становитиме від 17,5% річних у гривні.

Програмою передбачена компенсація від Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження в розмірі до 70% від вартості обладнання та матеріалів, які були використані на енергоефективні заходи.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб кредити на енергоефективні заходи ставали доступнішими для якомога більшої кількості ОСББ, адже термомодернізація житлового комплексу є запорукою суттєвого зменшення навантаження на бюджет кожного окремого мешканця будинку. Тепер кредитна ставка становитиме від 17,5% річних. І сьогодні ми є лідерами у кредитуванні ОСББ і ЖБК. Банком вже профінансовано 467 проектів на суму більше 80 мільйонів гривень. Приємно, що до нашої програми долучаються все більше ОСББ та ЖБК з різних міст України», - зазначив директор департаменту малого і середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

На сьогодні будь-яке ОСББ чи ЖБК має можливість оформити в УКРГАЗБАНКУ енергоефективний кредит у сумі до 10 млн грн, строком  до 10 років без першого внеску та застави. УКРГАЗБАНК є єдиним серед українських банків, який надає такі умови кредитування. 

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК – перший український банк, який розпочав реалізацію та видав рекордну кількість кредитів для ОСББ за урядовою програмою енергоефективності з відшкодуванням від держави.

02.06.2017