РА «ІВІ-Рейтинг» підвищило кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ та підтвердило надійність його депозитів

Рейтингове агентство «ІВІ-Рейтинг» підтвердило найвищу надійність банківських депозитів з оцінкою 5+. Агентство також підвищило кредитний рейтинг УКРГАЗБАНКУ до рівня uaAА- за національною рейтинговою шкалою з прогнозом – стабільний

Згідно аналізу фахівців у галузі економіки і оцінки ризиків РА «ІВІ-Рейтинг» УКРГАЗБАНК є надійним, має добру репутацію та вчасно розраховується за своїми зобов’язаннями відповідно до чинного законодавства, у тому числі, вимог Національного банку України.

Експерти наголосили, що імовірність виникнення проблем зі своєчасним поверненням вкладу низька, оскільки фінансова установа малочутлива до впливу зовнішніх та внутрішніх факторів.

Нагадаємо, у 2016 році рейтингове агентство «ІВІ-Рейтинг» підтвердило найвищу надійність банківських вкладів УКРГАЗБАНКУ на рівні «5+», а також кредитний рейтинг Банку на рівні uaA+.

Додамо, за результатами рейтингу від РА «Стандарт-Рейтинг» 2017 року УКРГАЗБАНК став єдиним державним банком, який увійшов до ТОП-10 банків з  найвищим рейтингом надійності депозитів.

Крім того, УКРГАЗБАНК увійшов до трійки надійніших банків України за версією видання «Личный счёт».

06.06.2017