УКРГАЗБАНК та компанія «ОМОКС» пропонують доступну іпотеку на житло в ЖК «Чайка»

УКРГАЗБАНК та девелоперська компанія «ОМОКС» пропонують спеціальні умови кредитування для придбання житла на первинному ринку в житловому комплексі «Чайка» лише від 13,9% у гривні.

Тепер усім клієнтам УКРГАЗБАНКУ доступне сучасне житло у мальовничому та екологічно чистому ЖК «Чайка», де вже проживає понад 12 тисяч мешканців. Термін такого кредиту від УКРГАЗБАНКУ становить до 20 років. Дострокове погашення можливе без будь-яких обмежень та штрафних санкцій.

«Як державний Банк ми співпрацюємо лише з надійними забудовниками, із бездоганною діловою репутацією. Безумовно, компанія «ОМОКС» є саме такою, що підтверджується нашою багаторічною співпрацею. У свою чергу УКРГАЗБАНК постійно переглядає умови надання іпотечних кредитів, щоб забезпечити якісним, доступним житлом якомога більше українських родин. Житловий комплекс «Чайка» - це справжнє «місто», в якому кожен бажаючий зможе знайти для себе найбільш прийнятний варіант, адже його особливістю є різноманіття пропонованого житла. Переконані, що така співпраця з забудовником сприятиме розвитку ринку житлової нерухомості в Україні», - зазначила Інна Тютюн, заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ.

Житловий комплекс «Чайка» – це найбільший кондомініум Європи – унікальний проект із розвиненою інфраструктурою, особливою архітектурою, багатим озелененням, охоронюваною територією і чистим повітрям, без міської метушні та в безпосередній близькості до столиці.

За 12 років реалізації проекту, тут збудовано та введено в експлуатацію 29 цегляних житлових будинків і 40 об’єктів інфраструктури: дитячі садки, школи, Центр естетичного розвитку «Чайка», магазини, ресторан, кафе, медичний центр, аптеки, стоматологічні кабінети, салони краси та фітнес-центри, фотостудія, відділення банків і власні компанії, що забезпечують надання якісних житлово-комунальних послуг. Для зручності жителів, які мають автомобілі, є багаторівневий критий паркінг, відкриті автостоянки й парковки.

Детальніше з умовами кредитної програми можна ознайомитись тут.

22.06.2017