УКРГАЗБАНК вже виплатив понад 1 млрд грн клієнтам неплатоспроможних банків

З початку року УКРГАЗБАНК виплатив понад 1 млрд грн вкладникам банків, що визнані неплатоспроможними.

На сьогодні УКРГАЗБАНК здійснює через автоматизовану систему виплати вкладникам таких банків: ПАТ «КБ «Інвестбанк», ПАТ Банк «Траст», ПАТ «Платинум Банк», ПАТ «Народний капітал», АТ «Фортуна-Банк», ПАТ «Вектор Банк», ПАТ «Фінбанк».

Для отримання відшкодування вкладники звертаються до відділень УКРГАЗБАНКУ без попередньої реєстрації через контакт-центр з паспортом та документом, виданим відповідним контролюючим органом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати здійснюються фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів. Кошти надаються у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Нагадаємо, у період ліквідації Дельта Банку УКРГАЗБАНК виплатив його вкладникам понад 2,6 млрд грн,  вкладникам Брокбізнесбанку та банку «Форум» - 1,8 млрд грн.

06.07.2017