УКРГАЗБАНКУ підтвердили дуже високу кредитоспроможність та надійність депозитних вкладів

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило дуже високу кредитоспроможність УКРГАЗБАНКУ порівняно з іншими українськими позичальниками. Зокрема, Банку оновлено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAA+ інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний». Також експерти агентства підтвердили дуже високу надійність депозитних вкладів УКРГАЗБАНКУ на рівні r5.

Як зазначили аналітики рейтингового агентства, діяльність УКРГАЗБАНКУ характеризується високим рівнем підтримки з боку власника – Міністерства фінансів України, достатніми показниками ліквідності, високою якістю портфелю цінних паперів, прийнятною диверсифікованою ресурсною базою, високим рівнем розвитку карткового бізнесу і регіональної мережі, високим рівнем фінансової прозорості та інформаційною відкритістю.

Для визначення рейтингової оцінки експерти використовували надану УКРГАЗБАНКОМ внутрішню інформацію і квартальну фінансову звітність за 4 роки (01.07.2013 – 01.04.2017 рр.), публічну інформацію та власні бази даних.

Нагадаємо, у квітні 2017 року рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу УКРГАЗБАНКУ за національною шкалою на рівні uaAA+.

07.07.2017