УКРГАЗБАНК допоміг багатодітній родині зі Львівщини зробити житло енергоефективним

УКРГАЗБАНК у рамках реалізації енергоефективних проектів допоміг багатодітній родині на Львівщині встановити вікна з енергозберігаючим склом.

Напередодні багатодітний батько звернувся за допомогою до УКРГАЗБАНКУ, який реалізує проекти з енергоефективності та енергозбереження. Директор Львівської обласної дирекції Олег Василишин завітав до с. Тершів та відвідав родину, в якій виховується семеро дітей, і проконтролював процес встановлення вікон.

«УКРГАЗБАНК – соціально відповідальна установа, тому коли до нас звернувся батько сімох дітей, одразу ж було прийнято рішення  допомогти  покращити їх умови життя. Як провідний ЕКО-банк, що підтримує енергоефективні проекти, ми знаємо, скільки коштів дозволяє зекономити заміна старих вікон на нові, з енергозберігаючим склом. Вони не тільки тримають тепло в приміщенні та перешкоджають потраплянню холоду з вулиці, а й дозволяють істотно заощадити кошти, за рахунок зниження споживання газу та електроенергії. І, звичайно, ми не могли залишити родину один на один з такою проблемою. Впевнений, що тепер їхня оселя стане затишнішою та значно теплішою», - зазначив Олег Василишин.

УКРГАЗБАНК як провідний ЕКО-банк країни протягом останніх років втілює у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням енергоресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля.

20.07.2017