УКРГАЗБАНК і компанія Royal House розпочали програму доступного кредитування енергоефективного житла

Державний УКРГАЗБАНК і будівельна компанія Royal House пропонують ексклюзивні умови кредитування на придбання економної та енергоефективної нерухомості в житловому комплексі «Нова Англія».

Тепер усі клієнти УКРГАЗБАНКУ можуть стати власниками нового сучасного житла та економити на опаленні до 55%, скориставшись спеціальною кредитною програмою – лише від 12,5% у гривні.

«УКРГАЗБАНК завжди був одним із лідерів на ринку іпотечного кредитування. Ми докладаємо максимум зусиль для забезпечення наших громадян доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників. У нас дуже багато партнерських угод з ексклюзивними умовами кредитування, кожна з яких передбачає можливість максимального зниження процентної ставки за кредитом. Група компаній Royal House приємно здивувала своїми сучасними енергетично ефективними житловими комплексами, які допоможуть українським родинам значно заощаджувати на комунальних послугах. Розмір процентної ставки за нашою спеціальною угодою з Royal House залежатиме від строку кредитування або розміру власного внеску позичальника. Мінімальний внесок складає 30% від вартості нерухомості», - зазначила заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інна Тютюн. 

За словами директора з продажів та маркетингу Групи компаній Royal House Руслани Грабко, енергоефективність одного з житлових комплексів вже підтверджена Науково-освітнім центром проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням Київського національного університету будівництва і архітектури.

 «Отримання акредитації від одного з найбільших банків України свідчить про те, що проект місто в місті «Нова Англія» надійний. З «Новою Англією» майбутні резиденти отримують не тільки власне помешкання, а й економне та енергоефективне житло, адже стінові модулі з яких будуються будинки, зберігають тепло у квартирах, завдяки чому економія на опаленні складатиме до 55%. Підтвердженням цьому є наш готовий житловий комплекс «Британський квартал». До речі, це єдиний житловий комплекс у Києві, енергоефективність якого підтверджена Науково-освітнім центром проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА», – пояснила Руслана Грабко.

Термін дії кредитування – до 20 років. Крім того, можливе дострокове погашення кредиту без додаткових санкцій.

Детальні умови кредитування житла від УКРГАЗБАНКУ і компанії Royal House

24.07.2017