УКРГАЗБАНК знизив ставку за кредитами на придбання білоруської техніки та іншими кредитними програмами для МСБ

УКРГАЗБАНК знизив ставку за кредтами у рамках ексклюзивного договору з Урядом Республіки Білорусь, і відтепер пропонує представникам малого та середнього бізнесу унікальні умови отримання кредитів від 9% річних на придбання білоруської сучасної сільськогосподарської техніки, транспортних засобів та обладнання.

В цілому, за програмою співпраці з початку 2017 року УКРГАЗБАНК вже надав 71 кредит на загальну суму 49,1  млн грн.

За умовами договору, Міністерство фінансів Білорусі з коштів держбюджету надає УКРГАЗБАНКУ компенсацію в розмірі 2/3 облікової ставки Національного банку України. Це дозволяє пропонувати українським позичальникам особливо вигідні умови отримання кредитів на придбання білоруської продукції.

Перелік товарів, які підпадають під дію даної програми, включає техніку різного призначення – сільськогосподарську, автомобільну та дорожньо-будівельну; енергоефективну продукцію та обладнання; вагони; ліфтове і трансформаторне устаткування; двигуни, верстати і т.п.

Крім того, УКРГАЗБАНК знизив ставки у національній валюті за всіма іншими кредитними програмами для малого і середнього бізнесу: «Сільськогосподарська техніка для клієнтів МСБ», «Транспортні засоби для клієнтів МСБ», «Розвиток бізнесу для клієнтів МСБ», «Нерухомість для клієнтів МСБ», «Овердрафт для клієнтів МСБ», «Оборотний капітал для клієнтів МСБ», «Обладнання для клієнтів МСБ», «Модернізація систем освітлення для клієнтів МСБ», «Фінансова підтримка інвестиційних проектів клієнтів МСБ», «Кредити на вікна для клієнтів МСБ» тощо.

За всіма програмами здійснюється і ЕКО-кредитування, яке передбачає ще нижчу процентну ставку.

Умови програм кредитування МСБ.

02.08.2017