Ексклюзивною іпотечною програмою від УКРГАЗБАНКУ та компанії «Укрбуд» скористалися понад 30 українських родин

Вже понад 30 українських родин здійснили свою мрію та придбали сучасне нове житло за унікальною партнерською програмою УКРГАЗБАНКУ та будівельної корпорації «Укрбуд». Про це розповіла заступник директора Київської обласної дирекції  УКРГАЗБАНКУ Катерина Печовал.

За її словами, стратегія УКРГАЗБАНКУ щодо партнерських програм з надійними компаніями-забудовниками сприяє зростанню обсягів продажу житлової нерухомості.

«УКРГАЗБАНК розуміє необхідність забезпечення доступним житлом українців і тому пропонує широкий вибір кредитних програм на придбання житла на первинному ринку, які задовольнять потреби будь-якого кліента. Однією з найуспішніших стратегій, яка сприяє зростанню обсягів продажу житлової нерухомості, стала спільна програма  іпотечного кредитування населення, запроваджена УКРГАЗБАНКОМ та лідерами ринку будівництва нерухомості. Початком такої програми стала активна співпраця з відомим на ринку нерухомості забудовником – корпорацією «Укрбуд»,-  зазначила Катерина Печовал.

Також заступник директора Київської обласної дирекції наголосила, що УКРГАЗБАНК та «Укрбуд» пропонують доступні іпотечні кредити від 8%, у залежності від терміну кредиту та первинного внеску.

«На сьогодні наші клієнти мають можливість скористатися такими умовами, обравши собі квартиру в одному з нових 24 акредитованих об’єктів будівництва компанії «Укрбуд». Нещодавно було розпочато продаж квартир у новому житловому комплексі «Шевченківський». Саме нашим банком був виданий перший кредит у 1,5 млн грн на квартиру у цьому  комплексі», - зазначила вона.

Отримати консультації щодо умов кредитування, а також оформити пакет документів для отримання рішення банку щодо кредитування на житло кожен з клієнтів може безпосередньо  у  будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ та у представників банку у відділі продажів «Укрбуду».

«Всі клієнти переконалися у доступності програм кредитування не тільки з огляду на вартість кредитних коштів, а завдяки швидкості і зручності  співпраці з УККРГАЗБАНКОМ в оформленні кредиту», - додала Катерина Печовал. 

Умови кредитування «Житло в кредит (первинний ринок) в рамках взаємодії з корпорацією Укрбуд».

04.08.2017