УКРГАЗБАНК пропонує кредити на нові гібридні автомобілі Toyota під 4,99% річних

УКРГАЗБАНК пропонує ексклюзивні умови кредитування на придбання нових гібридних автомобілів Toyota від 4,99% річних. Також зменшено ставки за кредитами на придбання будь-яких нових електромобілів.

За словами заступника Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інни Тютюн, гібридні автомобілі та електромобілі не лише майже не забруднюють довкілля, а ще й допомагають їхнім власникам значно економити на паливі. Якщо перший внесок становить половину від вартості еко-автівки, то платежі за кредитом будуть меншими, ніж вартість повного баку бензину в автомобілі з двигуном внутрішнього згорання.   

Також Інна Тютюн повідомила, що за новою програмою від УКРГАЗБАНКУ «Авто в кредит все включено» відсоткова ставка залежатиме від першого внеску та терміну погашення кредиту.

«Ми послідовно впроваджуємо концепцію ЕКО-банкінгу, що означає підтримку проектів, які мають енергоефективну або екологічну складову. Збільшення кількості електромобілів в Україні вже є свідченням енергоефективних перетворень, які зараз відбуваються у державі. УКРГАЗБАНК разом з імпортером та дистриб’ютором «Тойота-Україна» та компанією «ВіДі-Груп» вперше робить ексклюзивну програму кредитування гібридних автомобілів. До того ж додатково знижує ставки за кредитами на придбання нових електромобілів. Кінцева ставка залежатиме від першого внеску та терміну погашення кредиту, однак загальний термін кредитування залишився незмінним – 7 років. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам», - зазначила заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Інна Тютюн.     

Отримати консультацію та оформити кредит на нові гібридні Toyota та нові електромобілі можна у відділеннях Банку по всій території України.

Детальніше про програму кредитування на придбання нових легкових гібридних та електромобілів.

07.08.2017