УКРГАЗБАНК відкрив нову дирекцію та ЕКО-відділення в Запоріжжі

Для зручності клієнтів УКРГАЗБАНК розширив свою присутність у Запорізькій області і відкрив нову обласну дирекцію та ЕКО-відділення за адресою вул. Незалежної України, 39. Нове відділення надаватиме повний спектр банківських послуг та спеціалізуватиметься на фінансуванні еко-проектів. Зокрема, в планах обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ фінансування ЕКО-проектів на понад 1 млрд грн до кінця 2017 року.

На сьогодні УКРГАЗБАНК є лідером у реалізації енергоефективних проектів для ОСББ не лише у Запорізькій області, а й в Україні загалом. За весь час дії програми на Запоріжжі було профінансовано 60 проектів на суму понад 11 млн грн. Тож місцеві жителі, які завчасно потурбувалися про енергоефективність своїх домівок,  вже незабаром відчують суттєву економію коштів на сплату за комунальні послуги.

Усі клієнти також зможуть скористатися кредитною програмою «ЕКО-енергія», що передбачає фінансування фізичних осіб на придбання і установку «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств з процентною ставкою від 0,001% річних.

Крім того, у відділенні значно підвищено якість обслуговування клієнтів та комфорт їхнього перебування у приміщенні банку.

На сьогодні УКРГАЗБАНК представлений 7-ма відділеннями в Запорізькій області і, безумовно, ми плануємо й подальше розширення нашої мережі.

20.07.2017