УКРГАЗБАНК розпочав видачу е-ліцензій для фізичних осіб - клієнтів Premier Banking

УКРГАЗБАНК став уповноваженим банком з видачі українцям валютних ліцензій в електронній формі і вже розпочав надання послуги «е-ліцензія» для фізичних осіб – клієнтів Premier Banking.

Зокрема, клієнти Банку вже можуть здійснювати перерахування іноземної валюти за кордон на загальну суму до 50 тис. доларів США (в еквіваленті) протягом одного календарного року.

Скористатися е-ліцензіями в межах встановленого ліміту фізичні особи можуть для здійснення трьох видів валютних операцій: для інвестицій за кордон, розміщення коштів на власних рахунках за межами України, а також з метою виконання зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя.

Для отримання е-ліцензії в УКРГАЗБАНКУ необхідно подати такі документи:

  • заяву до НБУ про видачу е-ліцензії;
  • документи, що свідчать про наявність у цієї фізичної особи доходів у сумі, достатній для здійснення переказу коштів на підставі е-ліцензії;
  • оригінали або копії документів, що підтверджують мету здійснення переказу з України (крім випадку переказу коштів на власний рахунок).

За умови відповідності поданої клієнтом інформації, УКРГАЗБАНК надсилає до Національного банку запит на здійснення фізичними особами валютних операцій для видачі е-ліцензії.

Така спрощена система надання індивідуальних ліцензій полегшує та прискорює проведення фізичними особами відповідних валютних операцій.

«Постійно розширюючи перелік послуг, що надаються клієнтам Premier Banking в УКРГАЗБАНКУ, ми прагнемо надавати їм повний спектр усіх фінансових продуктів, бездоганний сервіс і персональний підхід, а також стати для них незамінним фінансовим партнером», - зазначила керівник напряму Premier Banking УКРГАЗБАНКУ Олександра Мороз.

Детальніше про порядок взаємодії та видачі е-ліцензії.

16.08.2017