УКРГАЗБАНК підписав Меморандум про співпрацю у реалізації ЕКО-проектів із Запорізькою міськрадою

Запорізька обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ підписала Меморандум про співпрацю з Запорізькою міською радою щодо розробки, впровадження та виконання спільних проектів у сфері енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики, екологічної безпеки, охорони довкілля та інших ЕКО-проектів.

Така співпраця дозволить міській раді та УКРГАЗБАНКУ більш ефективно діяти з метою підвищення енергоефективності підприємств міста, впровадження проектів альтернативної енергетики та покращення екологічної ситуації.        

Директор Запорізької обласної дирекції УКРГАЗБАНКУ Андрій Селезньов наголосив, що на сьогодні у регіоні УКРГАЗБАНК є визнаним лідером серед фінансових установ з питань фінансування проектів у сфері енергозбереження та альтернативної енергетики.

«З початку дії Урядової програми щодо часткової компенсації витрат ОСББ на впровадження енергоефективних заходів відділеннями УКРГАЗБАНКУ в Запорізькій області видано та успішно обслуговується 63 кредити на загальну суму 12,4  млн грн. Наш Банк є партнером у будівництві однієї з найбільших в області сонячної електростанції потужністю близько 10 МВт. Крім того, УКРГАЗБАНК сприяє впровадженню багатьох проектів у сфері покращення екологічної ситуації у Запоріжжі – ми профінансували будівництво газоочисних споруд на ПАТ «Запоріжсталь». Основною нашою метою залишається підвищення енергоефективності діяльності підприємств регіону, в тому числі зменшення споживання природного газу, а головне – покращення екології нашого регіону», - підкреслив Андрій Селезньов.     

Також співпраця між державним банком та міськрадою сприятиме вивченню кращих практик у сфері енергозбереження, енергоефективності, проведенню освітньо-виховних робіт щодо необхідності збереження природних цінностей та охорони довкілля, формуванню знань і поглядів, які закладають основи відповідального ставлення до навколишнього середовища.

17.08.2017