УКРГАЗБАНК з Рівненською ОДА впроваджуватимуть у регіоні проекти енергоефективності та енергозбереження

УКРГАЗБАНК підписав Меморандум з Рівненською обласною державною  адміністрацією для розвитку Обласної комплексної програми енергоефективності на 2017-2025 роки, а також з метою реалізації інших заходів у сфері енергозбереження та реалізації масштабних еко-проектів на регіональному рівні.

Основна мета Меморандуму – зміцнити співпрацю державного УКРГАЗБАНКУ та  Рівненської обласної державної адміністрації у сферах зменшення споживання традиційних енергоресурсів й розвитку ринку відновлюваних джерел енергії. Це впровадження кращих практик та європейських стандартів з енергоефективності, залучення фінансування у проекти з енергетичної ефективності та використання альтернативних джерел енергії.

Заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ Євген Мецгер зазначив, що на сьогодні УКРГАЗБАНК фінансує велику кількість масштабних проектів у сфері «зеленої» енергетики, що дозволяє значно економити на споживанні газу та висловив сподівання, що завдяки злагодженій спільній роботі на Рівненщині невдовзі з’явиться більше «зелених» проектів.

Також, за словами Євгена Мецгера важливо, що виконавча влада у регіоні розуміє актуальність для нашої держави питання досягнення більшої незалежності від традиційних джерел енергії.

«Як провідному ЕКО-банку країни, нам надзвичайно приємно, що ми разом з Рівненською адміністраціє рухатимемося у напрямі підвищення енергоефективності та енергозбереження, що забезпечить суттєву економію коштів громадян та місцевих підприємств. Відтепер разом ми будемо реалізовувати проекти із термомодернізації житлового сектора. Адже, енергоефективність – один із пріоритетних напрямів у досягненні енергетичної незалежності України. Впевнений, партнерство УКРГАЗБАНКУ та Рівненської ОДА сприятиме підвищенню конкурентоспроможності місцевого бізнесу, зниженню витрат кожної сім'ї на оплату енергоресурсів, а також значно покращить стан довкілля у регіоні», - додав заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ.

07.09.2017