УКРГАЗБАНК очолив рейтинг надійності депозитів серед держбанків

УКРГАЗБАНК зайняв першу позицію у рейтингу надійності депозитних вкладів серед державних банків України за перше півріччя 2017 року. Такі дані оприлюднило Рейтингове агентство Standard Rating.

Таким чином, УКРГАЗБАНК має найвищу надійність серед державних українських банків і низьку чутливість до несприятливих зовнішніх факторів.

На думку експертів агентства Standard Rating, український уряд показав себе надійним партнером у відношенні до банків за участю держави у капіталі.

«Протягом 2016 – 2017 рр. ці банки своєчасно докапіталізувалися і пом'якшили наслідки наджорсткої банківської кризи в Україні за останні 25 років», - зазначили експерти.

В цілому з 66-ти великих банків на території України УКРГАЗБАНК за «Рейтингом надійності банківських депозитів» посів сьоме місце.

Експерти агентства зробили висновок, що результати аналізу діяльності українських банків за перше півріччя 2017 року показують не просто завершення банківської кризи, а відновлене повноцінне зростання банківського сектору.

Детальніше про підсумки «Рейтингу надійності банківських депозитів» 

Нагадаємо, за перше півріччя 2017 року темп приросту депозитів УКРГАЗБАНКУ  став найбільшим серед українських банків і склав 16,7%, а пасивів – 15%. Також, за станом на 1 серпня 2017 року УКРГАЗБАНК збільшив чистий прибуток до 81, млн грн, що на 40% перевищує встановлений бюджетом і затверджений Наглядовою радою Банку запланований показник.

12.09.2017