Житомирська та Львівська ОДА компенсують клієнтам УКРГАЗБАНКУ до 20% за кредитом «Еко-енергія»

Клієнти УКРГАЗБАНКУ у Житомирській та Львівській областях, які скористаються кредитною програмою «Еко-енергія» для встановлення «домашніх» сонячних електростанцій, теплових насосів або сонячних колекторів, отримають компенсацію до 20% від облдержадміністрацій цих регіонів.

Згідно з угодами, укладеними між УКРГАЗБАНКОМ та облдержадміністраціями зазначених областей, Житомирська ОДА буде компенсувати 20% від вартості обладнання, але не більше 50 тис. грн від суми кредиту, Львівська ОДА - від 5 до 20% річних відсоткової ставки за кредитом «Еко-енергія».

Програма «ЕКО-енергія» від УКРГАЗБАНКУ передбачає фінансування фізичних осіб на купівлю і встановлення «під ключ» сонячних електростанцій, сонячних колекторів та теплових насосів для домогосподарств.

Завдяки домовленостям з компаніями-партнерами, які займаються виробництвом і встановленням такого обладнання, УКРГАЗБАНК пропонує своїм клієнтам процентну ставку за цією програмою від 0,001% річних. Максимальна сума кредитування складає 1 млн гривень, строк – до 5 років.

Сонячні електростанції дають змогу домогосподарствам генерувати електроенергію від сонця і використовувати її для власних потреб, а надлишок продавати в загальноукраїнську електромережу за «зеленим» тарифом. Сонячні колектори також генерують електроенергію, яка використовується для підігріву води для потреб домогосподарства (опалення, бойлери, басейни і т.п.). Теплові насоси генерують тепло з повітря або землі, і також використовуються для підігріву води для потреб домогосподарства.

Детальніше про умови кредитної програми «ЕКО-енергія» читайте тут.

14.09.2017