УКРГАЗБАНК пропонує повну модернізацію освітлення у кредит лише від 1,1% річних

УКРГАЗБАНК у рамках програми фінансової підтримки енергоефективних проектів запровадив партнерські умови кредитування від 1,1 % річних для клієнтів малого і середнього бізнесу, які хочуть встановити на своїх підприємствах сучасні системи LED-освітлення.

Такі умови кредитної програми діють на придбання систем LED-освітлення у нових партнерів Банку - ТОВ «ШРЕДЕР» та ТОВ «РЕК».

«Встановлення сучасних економних та довговічних систем LED-освітлення є дуже актуальним. УКРГАЗБАНК, пріоритетом якого є підтримка енергоефективних та екологічних ініціатив, готовий фінансувати проекти, які допоможуть зекономити значні кошти нашим клієнтам та зменшити споживання електроенергії в масштабах держави. І, звичайно, ми готові надавати таким клієнтам привабливі умови кредитування, щоб якомога більше українських  підприємств мали можливість здійснити повну модернізацію освітлення, а відтак – спрямовувати зекономлені кошти на розвиток та розширення бізнесу», - зазначив директор департаменту малого і середнього бізнесу УКРГАЗБАНКУ Михайло Медко.

Розрахунковий середньомісячний розмір економії на платежах за електроенергію (освітлення) кожного окремого об’єкту, що модернізується, становитиме не менше 30% від поточних витрат на відповідні цілі.

18.09.2017