УКРГАЗБАНК запропонував мерам українських міст програми підтримки комунальних підприємств

УКРГАЗБАНК постійно вдосконалює програми для доступного кредитування комунальних підприємств. Однією з унікальних програм є надання кредитів лише від 8,5% річних на придбання сучасної білоруської техніки, транспортних засобів та обладнання. Про це заступник Голови Правління Євген Мецгер повідомив на ХІІІ Українському муніципальному форумі у місті Одеса.

Також Банк пропонує комплексні рішення для підтримки ефективної діяльності комунальних підприємств, зокрема надає можливість реалізації інвестиційних проектів, поповнення оборотних коштів та овердрафтного кредитування.

«Ексклюзивні умови дозволяють пропонувати українським позичальникам особливо вигідні умови отримання кредитів на придбання білоруської продукції. Перелік товарів, які підпадають під дію даної програми, включає техніку різного призначення – сільськогосподарську, автомобільну та дорожньо-будівельну; енергоефективну продукцію та обладнання; вагони; ліфтове і трансформаторне устаткування; двигуни, верстати і т.п.», - зазначив заступник Голови Правління УКРГАЗБАНКУ.

Також Євген Мецгер додав, що УКРГАЗБАНК співпрацює з проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» й підтримує напрямок розвитку енергоефективності в українських містах та впровадження комплексних рішень, які дозволяють  муніципалітетам отримувати необхідні для цього фінансові ресурси, скорочувати свої енерговитрати та економити кошти громад.

На форумі були присутні понад триста учасників, серед яких голови громад-членів Асоціації міст України, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також міжнародних організацій, які обговорили розвиток місцевого самоврядування та вирішення конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

21.09.2017