Власна квартира за 5 років – реальність від УКРГАЗБАНКУ

УКРГАЗБАНК та корпорація «Укрбуд» повертають доступні умови придбання житла на первинному ринку нерухомості – 12% річних на 5 років пільгового періоду.

Нові стандарти іпотеки, що були розроблені в рамках партнерської програми з «Укрбудом», цілком дозволяють українцям погасити отриману в банку позику протягом перших же років після її отримання.

«Ми підходили до цього питання виключно з міркувань комфорту клієнта. Зараз сім’я, орендуючи не найкращу квартиру у Києві, сплачує не менше 6,5 тис. грн щомісячно. В таку ж приблизно суму їм обійдеться і погашення нашої іпотечної позики, якщо вартість придбаної квартири буде в рамках 800 тис. - 1 млн грн. Тобто абсолютно реально за 5 років пільгового періоду виплатити всю вартість вже свого житла!» - підкреслив Голова Правління УКРГАЗБАНКУ Кирило Шевченко.

Банк також переглянув й інші умови кредитування за партнерською програмою з забудовником – знижені процентні ставки за кредитами на 2 та 5 років. Іпотечне кредитування надається УКРГАЗБАНКОМ строком до 20 років.

Такі умови можуть отримати всі клієнти УКРГАЗБАНКУ, які оформлюють кредити на покупку житла в новобудовах «Укрбуду» - як уже зданих в експлуатацію, так і тих, що будуються. 

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК домовився з державною корпорацією «Укрбуд» про доступні умови кредитування нового житла, побудованого компанією. У рамках угоди УКРГАЗБАНК надає доступне фінансування українцям на придбання нового житла у надійного державного забудовника.

Детальніше про умови нової кредитної програми

Подача заявки на іпотечний кредит

21.09.2017