УКРГАЗБАНК надав ЕКО-кредит на будівництво котелень для соціальних об’єктів Умані

Черкаська обласна дирекція УКРГАЗБАНКУ надала кредит розміром понад 24 млн грн для впровадження у місті Умань проектів «зеленої» енергетики та енергозбереження на соціально важливих об’єктах.

Фінансування буде спрямоване на реконструкцію міської лікарні та будівництво трьох твердопаливних котелень для забезпечення екологічно чистим теплом лікарні, пологових будинків, шкіл та дитячих садків. Котельні обладнуються системою очищення та утилізації тепла димових газів, що дозволяє досягти високого ступеню очищення газів від часток пилу.

В якості палива для котелень передбачається використання пелет – паливних гранул з деревини та лушпиння соняшника. Використання біопалива дозволить зекономити 896 тис. м3 природного газу на рік.

Річна економія за проектом  при виробітку тепла з використанням біопалива складе більше 5 млн грн. У результаті реалізації даного проекту зменшення викидів CO₂ становитиме 1 702 тонн на рік.

Нагадаємо, УКРГАЗБАНК разом з обласними адміністраціями фінансує проекти  «чистої» енергетики у місті Запоріжжя, Рівненській Херсонській, Чернівецькій та інших областях України.

30.10.2018