З початку року УКРГАЗБАНК залучив понад 3400 нових преміальних клієнтів

З початку року до комплексу преміальних банківських послуг PREMIER BANKING УКРГАЗБАНКУ долучилися ще 3400 нових клієнтів, і наразі клієнтська база вже сягає 27 тисяч українців.

Такий суттєвий приріст свідчить про найзручніші умови розміщення коштів, створені УКРГАЗБАНКОМ, високоякісне обслуговування та бездоганний сервіс. PREMIER BANKING в УКРГАЗБАНКУ – це розвинена мережа PREMIER-зон, що організовані у найкращих відділеннях Банку по всій території України, а також VIP офіс в центрі Києва. Також для клієнтів PREMIER BANKING передбачена цілодобова VIP-лінія контакт-центру в режимі 24/7.

УКРГАЗБАНК надає клієнтам PREMIER BANKING повний спектр фінансових послуг, преміальних сервісів та персональний підхід в обслуговувані.

«Ми не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо розвивати та впроваджувати нові ЕКО-пропозиції для преміального сегменту. Наприклад, нині для всіх наших клієнтів PREMIER BANKING розроблена програма лояльності, що передбачає начислення балів за покупки та розрахунки карткою, які потім можна обміняти на ЕКО-подарунки – блокноти, ручки, теки».

Детальніше з умовами PREMIER BANKING можна ознайомитись на сайті чи у будь-якому відділенні банку.

Підпишіться на канал Укргазбанку в Телеграм і дізнавайтеся про наші новини першими.

03.10.2019